Σένκεφελντ: «Θέλω το Κύπελλο με τον Παναθηναϊκό»

13:02 - 02/01/2020

Ο Μπαρτ Σένκεφελντ μίλησε για τη φετινή σεζόν στον Παναθηναϊκό, για το ντέρμπι με τον Ολυμπιακό αλλά και για τον μεγάλο του στόχο με το τριφύλλι.

Διαβάστε Περισσότερα στο to10.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σεκενφελντ: Θέλω Κύπελλο με τον Παναθηναϊκό

Την δική του ανασκόπηση στην έως τώρα πορεία των «πρασίνων» έκανε ο Ολλανδός αμυντικός...

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Σένκεφελντ: «Θέλω Κύπελλο με τον Παναθηναϊκό»

Ο Μπαρτ Σένκεφλεντ σε δηλώσεις του τόνισε ότι ο Παναθηναϊκός πρέπει να βελτιωθεί στο δεύτερο μισό της σεζόν. Τι είπε για το ντέρμπι με τον Ολυμπιακό αλλά και για το Κύπελλο Ελλάδος. Continue reading Σένκεφελντ: «Θέλω Κύπελλο με τον Παναθηναϊκό» at Panathinaikos Kosmos.

Διαβάστε το στο panathinaikoskosmos.com

Σέκενφελντ: “Θέλω το Κύπελλο με τον Παναθηναϊκό.”

Ο αμυντικός του Παναθηναϊκού Μπαρτ Σέκενφελντ δήλωσε πως το “τριφύλλι” θα μπορούσε βάση της ποιότητάς του να τα έχει πάει καλύτερα στο πρωτάθλημα μέχρι τώρα, ενώ επεσήμανε πως στόχος είναι η κατάκτηση του Κυπέλλου Ελλάδας και η εξάδα της Superleague. Σε δηλώσεις του στο ΑΠΕ-ΜΠΕ ο Μπαρτ Σέκενφελντ στάθηκε στο ότι ο Παναθηναϊκός πρέπει να […] The post Σέκενφελντ: “Θέλω το Κύπελλο με τον Παναθηναϊκό.” appeared first on tromaktiko.

Διαβάστε το στο tromaktiko.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ to10.gr

Χαμός στο φινάλε: Ένταση μεταξύ Αταμάν και Μπαρτζώκα (vid)

Live Streaming: Μεντιτεράνι – Ολυμπιακός

Τσιτσιπάς – Ντιμιτρόφ 1-2: Δεν τα κατάφερε ο Στέφανος

LIVE: Ντιμίτροφ – Τσιτσιπάς

Επέστρεψε στις προπονήσεις ο… ευδιάθετος Ντίας (pic)

«Δεν έπεσα σε αυτή την παγίδα…» – Χείμαρρος η Ευγενία Σαμαρά για τους Ράδιο Αρβύλα (vid)