Τόνια Σωτηροπούλου – Κωστής Μαραβέγιας: Ζουν τον έρωτά τους στην Αμερική! [pics]

08:30 - 05/01/2020

Ο Κωστής Μαραβέγιας και η Τόνια Σωτηροπούλου άφησαν για λίγο τις υποχρεώσεις τους στην Αθήνα και ταξίδεψαν στη Νέα Υόρκη μαζί με φίλους. The post Τόνια Σωτηροπούλου – Κωστής Μαραβέγιας: Ζουν τον έρωτά τους στην Αμερική! [pics] appeared first on TLIFE.

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Τόνια Σωτηροπούλου-Κωστής Μαραβέγιας: Απόδραση στη Νέα Υόρκη με φίλους!

  Έναν δυνατό έρωτα ζουν τα τελευταία δύο χρόνια η Τόνια Σωτηροπούλου και ο Κωστής Μαραβέγιας! Εκείνη αποτελεί την μεγαλύτερη θαυμάστριά του, ενώ...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Τόνια Σωτηροπούλου – Κωστής Μαραβέγιας: Ζουν τον έρωτά τους στην Αμερική

Δύο χρόνια αγάπης, ευτυχίας και αμέτρητων χαρούμενων στιγμών συμπλήρωσαν πριν από λίγες ημέρες η Τόνια Σωτηροπούλου και ο Κωστής Μαραβέγιας! Η γνωστή ηθοποιός και ο ταλαντούχος ερμηνευτής ζουν έναν μεγάλο έρωτα και αυτό φαίνεται στα μάτια τους! Εκείνη αποτελεί την μεγαλύτερη θαυμάστριά του, ενώ εκείνος την ερωτεύεται μέρα με τη μέρα όλο και περισσότερο! Οι … The post Τόνια Σωτηροπούλου – Κωστής Μαραβέγιας: Ζουν τον έρωτά τους στην Αμερική appeared first on AgrinioPress.

Διαβάστε το στο agriniopress.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Νόνη Δούνια: «Ποιος είναι ο κύριος Παπανώτας που θα κρίνει αν έχω κατάλληλο IQ ή αν θα πάω να διδάξω μόντελινγκ»

Open: Τηλεφώνημα για βόμβα στον τηλεοπτικό σταθμό

Τατιάνα Μπλάτνικ: Ποια είναι η γυναίκα που πήρε διαζύγιο από τον γιο του τέως βασιλιά Κωνσταντίνου μετά από 14 χρόνια γάμου

Dua Lipa: Με το πιο ανατρεπτικό και μεταμοντέρνο mob wife beauty look

Μαίρη Συνατσάκη για τις αντιδράσεις στο βίντεο της: «Με έκριναν για κάτι που δεν είπα ποτέ, κατάλαβαν ότι εγώ δεν θέλω να υπάρχουν φύλα»

Rita Ora: Ακολουθεί την μεγαλύτερη τάση στα μαλλιά υιοθετώντας ένα εντυπωσιακό bob