“Έχω κάνει αηδίες στην τηλεόραση” – Η Νένα Μεντή σε μια εξομολόγηση ψυχής

09:21 - 05/01/2020

Με αφορμή την θεατρική παράσταση που πρωταγωνιστεί, “Μαρίκα”, η Νένα Μεντή μίλησε στο περιοδικό People και τη δημοσιογράφο Φανή Πλατσατούρα. […] The post “Έχω κάνει αηδίες στην τηλεόραση” – Η Νένα Μεντή σε μια εξομολόγηση ψυχής appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

“Έχω κάνει αηδίες στην τηλεόραση” – Η Νένα Μεντή σε μια εξομολόγηση ψυχής

Με αφορμή την θεατρική παράσταση που πρωταγωνιστεί, “Μαρίκα”, η Νένα Μεντή μίλησε στο περιοδικό People και τη δημοσιογράφο Φανή Πλατσατούρα. Η δημοφιλής ηθοποιός, που αυτή τη σεζόν ανεβαίνει στη σκηνή του θεάτρου Χώρα, μίλησε για το ξεκίνημα στον χώρο της υποκριτικής, τις “αηδίες” που εκτιμά πως έχει κάνει στην τηλεόραση αλλά και την ειλικρινή σχέση που έχει χτίσει με το κοινό που την ακολουθεί αυτά τα χρόνια. “Το θέατρο είναι μια αχάριστη Τέχνη αλλά και πολύ σπουδαία” ομολογεί η Νένα Μεντή. “Παίζεις ένα παιχνίδι μέχρι τα γεράματα. Με ανησυχία, αγωνία, προστριβές αλλά και με τεράστια ηδονή. Η στιγμή που ανεβαίνεις πάνω στη σκηνή είναι μια στιγμή δημιουργίας, ακόμη και αν δεν είσαι σπουδαίος ηθο

Διαβάστε το στο thestival.gr

«Έχω κάνει αηδίες στην τηλεόραση» – Η Νένα Μεντή σε μια εξομολόγηση ψυχής

ΕΛΛAΔΑ  Για το ξεκίνημα στον χώρο της υποκριτικής, τις «αηδίες» που -όπως η ίδια λέει- έχει κάνει στην τηλεόραση αλλά και την ειλικρινή σχέση που έχει χτίσει με το κοινό που την ακολουθεί τόσα χρόνια μίλησε στο περιοδικό People του «Έθνους της Κυριακής» η Νένα Μεντή η οποία πρωταγωνιστεί στη «Μαρίκα» (θέατρο Χώρα).  “Το θέατρο είναι μια αχάριστη Τέχνη αλλά και πολύ σπουδαία” ομολογεί η Νένα Μεντή. “Παίζεις ένα παιχνίδι μέχρι τα γεράματα. Με ανησυχία, αγωνία, προστριβές αλλά και με τεράστια ηδονή. Η στιγμή που ανεβαίνεις πάνω στη σκηνή είναι μια στιγμή δημιουργίας, ακόμη και αν δεν είσαι σπουδαίος ηθοποιός” συμπληρώνει. Την φοβηθήκατε την σκηνή; Εγώ ποτέ! Από μικρό παιδί την αντιμετώπισα σαν να ή

Διαβάστε το στο topontiki.gr

“Έχω κάνει αηδίες στην τηλεόραση”

Με αφορμή την θεατρική παράσταση που πρωταγωνιστεί, “Μαρίκα”, η Νένα Μεντή μίλησε στο περιοδικό People και τη δημοσιογράφο Φανή Πλατσατούρα. Η δημοφιλής ηθοποιός, που αυτή τη σεζόν ανεβαίνει στη σκηνή του θεάτρου Χώρα, μίλησε για το ξεκίνημα στον χώρο της υποκριτικής, τις “αηδίες” που εκτιμά πως έχει κάνει στην τηλεόραση αλλά και την ειλικρινή σχέση […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

«Έχω κάνει αηδίες στην τηλεόραση» – Η Νένα Μεντή σε μια εξομολόγηση ψυχής

Με αφορμή την θεατρική παράσταση που πρωταγωνιστεί, “Μαρίκα”, η Νένα Μεντή μίλησε στο περιοδικό "People". Η δημοφιλής ηθοποιός, που αυτή τη σεζόν ανεβαίνει στη σκηνή του θεάτρου Χώρα, μίλησε για το ξεκίνημα στον χώρο της υποκριτικής, τις “αηδίες” που εκτιμά πως έχει κάνει στην τηλεόραση αλλά και την ειλικρινή σχέση που έχει χτίσει με το κοινό που την ακολουθεί αυτά τα χρόνια. “Το θέατρο είναι μια αχάριστη Τέχνη αλλά και πολύ σπουδαία” ομολογεί η Νένα Μεντή. “Παίζεις ένα παιχνίδι μέχρι τα γεράματα. Με ανησυχία, αγωνία, προστριβές αλλά και με τεράστια ηδονή. Η στιγμή που ανεβαίνεις πάνω στη σκηνή είναι μια στιγμή δημιουργίας, ακόμη και αν δεν είσαι σπουδαίος ηθοποιός” συμπληρώνει.Την φοβηθήκατε τ

Διαβάστε το στο filathlos.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

My Style Rocks – Άφωνη η Κατερίνα Καραβάτου με την εμφάνιση του Λάκη Γαβαλά: «Είναι πέρα από κάθε φαντασία»

Έρωτας Φυγάς: Ο Κοντογιάννης αποκαλύπτει στον Ιάσονα τον φονιά του Μάρκου

Ηλίας Αλεξίου: «To 1994 έπαιξα το πρώτο μου παιχνίδι, ήταν το Mega Banca»

Γιώργος Λιάγκας: «Αυτά που έκανε ο Μάρκος Σεφερλής πριν 20 χρόνια ήταν τέρατα, τώρα έχει λειάνει τον λόγο του»

Συγκλονίζει η Μαριαγάπη Ξυπόλια: «Αφαίρεσα ένα ολόκληρο κομμάτι από την πλάτη μου»

Δημήτρης Λάλος – Μαριλίτα Λαμπροπούλου: Είναι ζευγάρι και στη ζωή;