Αννίτα Πάνια: «Δεν διασκέδασα τον γάμο με τον Νίκο Καρβέλα»

14:36 - 08/05/2022

Καλεσμένη του Τάσου Τρύφωνος βρέθηκε η Αννίτα Πάνια στην κυπριακή τηλεόραση όπου και αναφέρθηκε, μεταξύ άλλων, στην μακρόχρονη σχέση και τον […] The post Αννίτα Πάνια: «Δεν διασκέδασα τον γάμο με τον Νίκο Καρβέλα» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αννίτα Πάνια: «Δεν διασκέδασα τον γάμο με τον Νίκο Καρβέλα»

«Ήταν ένα event ωραίο το οποίο όμως εγώ δεν το διασκέδασα γιατί είμαι κομπλεξικό άτομο», συμπλήρωσε η επιτυχημένη παρουσιάστρια

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Αννίτα Πάνια: Η γνωριμία και ο χωρισμός από τον Νίκο Καρβέλα

H Αννίτα Πάνια σχολίασε και την viral επιτυχία του γιου της.

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Αννίτα Πάνια: Δεν διασκέδασα τον γάμο με τον Καρβέλα, είμαι κομπλεξικό άτομο

Στον γάμο με τον Νίκο Καρβέλα αναφέρθηκε η Αννίτα Πάνια. Σε μια επιλεκτική τηλεοπτική της συνέντευξη, η Αννίτα Πάνια συνάντησε τον Τάσο Τρύφωνος στην κυπριακή τηλεόραση και αναφέρθηκε μεταξύ άλλων στη μακρόχρονη σχέση και τον γάμο με τον Νίκο Καρβέλα. “Στον Νίκο Καρβέλα θαυμάζω ότι είναι ανεπιτήδευτος, ένας άνθρωπος πολύ ειλικρινής. Αυτό το θαυμάζω στους ... Περισσότερα To άρθρο Αννίτα Πάνια: Δεν διασκέδασα τον γάμο με τον Καρβέλα, είμαι κομπλεξικό άτομο δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Αννίτα Πάνια: «Δεν διασκέδασα τον γάμο με τον Νίκο Καρβέλα, είμαι κομπλεξικό άτομο» (vid)

H Αννίτα Πάνια βρέθηκε καλεσμένη του Τάσου Τρύφωνος στην κυπριακή τηλεόραση όπου και αναφέρθηκε, μεταξύ άλλων, στην μακρόχρονη σχέση και τον γάμο με τον Νίκο Καρβέλα.H Αννίτα Πάνια βρέθηκε καλεσμένη του Τάσου Τρύφωνος στην κυπριακή τηλεόραση όπου και αναφέρθηκε, μεταξύ άλλων, στην μακρόχρονη σχέση και τον γάμο με τον Νίκο Καρβέλα.H Αννίτα Πάνια σημείωσε χαρακτηριστικά πως «στον Καρβέλα θαυμάζω ότι είναι ανεπιτήδευτος, ένας άνθρωπος πολύ ειλικρινής. Αυτό το θαυμάζω στους ανθρώπους. Ο Νίκος πάσχει από ειλικρίνεια σε βαθμό κυνισμού. Είναι […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Αννίτα Πάνια: “Δεν διασκέδασα τον γάμο με τον Νίκο Καρβέλα”

«Ήταν ένα event ωραίο το οποίο όμως εγώ δεν το διασκέδασα γιατί είμαι κομπλεξικό άτομο», συμπλήρωσε η επιτυχημένη παρουσιάστρια Η Αννίτα Πάνια συνάντησε «Τετ α τετ» τον Τάσο Τρύφωνος στην Κυπριακή τηλεόραση. Στο απόσπασμα που εξασφάλισε η εκπομπή «Καλύτερα Δε Γίνεται», η γνωστή παρουσιάστρια αναφέρθηκε, μεταξύ άλλων, στη μακροχρόνια σχέση και το γάμο της με […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Αννίτα Πάνια: "Δεν διασκέδασα τον γάμο με τον Νίκο Καρβέλα"

"Γιατί είμαι κομπλεξικό άτομο"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Έρωτας Φυγάς: Ο Κοντογιάννης αποκαλύπτει στον Ιάσονα τον φονιά του Μάρκου

Ηλίας Αλεξίου: «To 1994 έπαιξα το πρώτο μου παιχνίδι, ήταν το Mega Banca»

Γιώργος Λιάγκας: «Αυτά που έκανε ο Μάρκος Σεφερλής πριν 20 χρόνια ήταν τέρατα, τώρα έχει λειάνει τον λόγο του»

Συγκλονίζει η Μαριαγάπη Ξυπόλια: «Αφαίρεσα ένα ολόκληρο κομμάτι από την πλάτη μου»

Δημήτρης Λάλος – Μαριλίτα Λαμπροπούλου: Είναι ζευγάρι και στη ζωή;

Μαριάνθη Κάσδαγλη: «Μετά το Survivor έπεσα θύμα χάκερ και έχασα όλα μου τα χρήματα»