Μπακογιάννης για αντιπαράθεση με Θεοδωρικάκο: Είχα εξαντλήσει τα άλλα μέσα

09:50 - 14/05/2022

Στην αντιπαράθεση με φόντο το δήμο Αθηναίων και τους δημότες του που έχει ξεσπάσει ανάμεσα στον ίδιο και τον υπουργό Προστασίας του Πολίτη, Τάκη Θεοδωρικάκο, αναφέρθηκε στο Mega ο δήμαρχος Αθηναίων Κώστας Μπακογιάννης. «Η αυτοδιοίκηση είναι η πραγματική ζωή. Την προηγούμενη εβδομάδα, εγώ έκανα τη δουλειά μου. Εφόσον είχα εξαντλήσει τα άλλα μέσα οφείλω ως δήμαρχος να είμαι το μεγάφωνο των Αθηναίων. Στην Αθήνα έχουμε πρόβλημα που οφείλουμε να το αντιμετωπίσουμε και να συνεργαστούμε για να βρούμε λύση. Έχουμε κάνει καταγραφή δρόμο – δρόμο και έχουμε φτιάξει το μαύρο χάρτη της παραβατικότητας και της εγκληματικότητας στην πόλη. Θέλουμε αυτό να το θέσουμε στη διάθεση του υπουργείου Προστασίας

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μπακογιάννης για Θεοδωρικάκο: Είχα εξαντλήσει όλα τα μέσα - Ελπίζω να κάνουμε μια νέα αρχή

Ο Κώστας Μπακογιάννης αναφέρθηκε εκτενώς και στα έργα που γίνονται στην Αθήνα

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Μπακογιάννης για αντιπαράθεση με Θεοδωρικάκο: Είχα εξαντλήσει τα άλλα μέσα

Μπακογιάννης για αντιπαράθεση με Θεοδωρικάκο: Είχα εξαντλήσει τα άλλα μέσαekomninou Σαβ, 14/05/2022 - 11:00

Διαβάστε το στο sofokleousin.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Πιερρακάκης από Αλεξανδρούπολη: Πιστεύουμε στα περιφερειακά πανεπιστήμια

Οπαδός της Φενέρμπαχτσε έσπασε το σαλόνι του στην τελευταία απόκρουση του Τζολάκη

Τελικός Conference League – Opap Arena: Πώς μπορεί να αλλάξει η έδρα αν προκριθεί ο Ολυμπιακός

Η Ελλη Κοκκίνου απαντά αν έχει κάνει πλαστική – «Φοβάμαι πολύ μην ξυπνήσω και με δω παραποιημένη» 

Τι θα συμβεί στο σώμα σου αν σταματήσεις να τρως λιπαρά;

ΟΠΑΠ Forward: Ψήφος εμπιστοσύνης στη γυναικεία επιχειρηματικότητα