Περικλής Λιανός: «Είχα πει στον Φιλιππίδη ότι προτιμώ να καθαρίζω σκάλες παρά να ξαναδουλέψω μαζί του»

12:08 - 25/05/2022

Ο Περικλής Λιανός μίλησε για τον Πέτρο Φιλιππίδη στο Πρωινό και τον Ισίδωρο Φίκαρη. Οι αποκαλύψεις του προκαλούν αίσθηση. «Δεν […] The post Περικλής Λιανός: «Είχα πει στον Φιλιππίδη ότι προτιμώ να καθαρίζω σκάλες παρά να ξαναδουλέψω μαζί του» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Περικλής Λιανός: «Προτιμώ να καθαρίζω σκάλες παρά να ξαναδουλέψω μαζί με τον Πέτρο Φιλιππίδη»

Στην κάμερα της εκπομπής «Πρωινό» μίλησε ο Περικλής Λιανός...

Διαβάστε το στο Zougla

Περικλής Λιανός: Είχα πει στον Φιλιππίδη ότι προτιμώ να καθαρίζω σκάλες παρά να συνεργαστώ μαζί του ξανά

Στην κάμερα της εκπομπής «Πρωινό» παραχώρησε συνέντευξη ο Περικλής Λιανός το πρωί της Τετάρτης (25/05) και μεταξύ άλλων αναφέρθηκε στην συνεργασία του με τον Πέτρο Φιλιππίδη αλλά και τη δίκη του ηθοποιού η οποία βρίσκεται σε εξέλιξη. Όσον αφορά στη διαγραφή ηθοποιών από το Σωματείο Ελλήνων Ηθοποιών, ο Περικλής Λιανός είπε: «Δεν συμφωνώ με τη διαγραφή, δεν ξέρω καν γιατί έγινε, εγώ αρνήθηκα να πάω. Όταν ένα σωματείο καυχιέται ότι έχει 6 χιλιάδες μέλη, αν έρθουν τα 150 για αυτό το θέμα, σημαίνει ότι δεν το αφορά. Το Σωματείο βιάστηκε να πάρει αποφάσεις, υπάρχουν οι δίκες. Ό,τι και να γίνει, αυτοί έχουν καταστραφεί έτσι κι αλλιώς. Οπότε, που είναι η δίκη;». Ο Περικλής Λιανός είχε συνεργαστεί

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Περικλής Λιανός: «Προτιμώ να καθαρίζω σκάλες παρά να ξαναδουλέψω μαζί με τον Πέτρο Φιλιππίδη»

Στην κάμερα της εκπομπής «Πρωινό» μίλησε ο Περικλής Λιανός, ο οποίος αναφέρθηκε στη διαγραφή του Πέτρου Φιλιππίδη, του Γιώργου Κιμούλη και του Παύλου...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Περικλής Λιανός: «Είχα πει στον Φιλιππίδη ότι προτιμώ να καθαρίζω σκάλες παρά να ξαναδουλέψω μαζί του»

Ο Περικλής Λιανός μίλησε για τον Πέτρο Φιλιππίδη στο Πρωινό και τον Ισίδωρο Φίκαρη. Οι αποκαλύψεις του προκαλούν αίσθηση.Ο Περικλής Λιανός μίλησε για τον Πέτρο Φιλιππίδη στο Πρωινό και τον Ισίδωρο Φίκαρη. Οι αποκαλύψεις του προκαλούν αίσθηση.«Δεν συμφωνώ με τη διαγραφή. Δεν ξέρω καν πώς έγινε, εγώ αρνήθηκα να πάω. Όταν ένα σωματείο καυχιέται ότι έχει 6 χιλιάδες μέλη, αν έρθουν 150 γι’ αυτό το θέμα, σημαίνει ότι δεν το αφορά. Βιάστηκε το […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Περικλής Λιανός για Πέτρο Φιλιππίδη: «Είχα πει ότι προτιμώ να καθαρίζω σκάλες παρά να ξαναδουλέψω μαζί του»

Ο Περικλής Λιανός παραχώρησε μια συνέντευξη εφ’ όλης της ύλης στην εκπομπή Πρωινό και τον δημοσιογράφο To άρθρο Περικλής Λιανός για Πέτρο Φιλιππίδη: «Είχα πει ότι προτιμώ να καθαρίζω σκάλες παρά να ξαναδουλέψω μαζί του» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Περικλής Λιανός: «Είπα στον Φιλιππίδη ότι προτιμώ να καθαρίζω σκάλες στην Αλβανία παρά να ξανασυνεργαστώ μαζί του»

«Στο μυαλό του δεν μπορείς να μπεις πάντα, είναι ένας άνθρωπος πολύ κυκλοθυμικός»

Διαβάστε το στο news.gr

Περικλής Λιανός: «Είχα πει στον Φιλιππίδη ότι προτιμώ να καθαρίζω σκάλες παρά να ξαναδουλέψω μαζί του»

Περικλής Λιανός: "Στο μυαλό του Πέτρου δεν μπορείς να μπεις πάντα, είναι ένας πολύ κυκλοθυμικός άνθρωπος. Βέβαια είχε αυλή".

Διαβάστε το στο neolaia.gr

Λιανός για Φιλιππίδη: «Προτιμώ να καθαρίζω σκάλες στην Αλβανία ως μετανάστης παρά να ξανασυνεργαστώ μαζί του»

Δηλώσεις παραχώρησε ο Περικλής Λιανός κι αναφέρθηκε στη δίκη του Πέτρου Φιλιππίδη. Ο ηθοποιός μίλησε στην εκπομπή «Πρωινό» κι αρχικά, αναφέρθηκε στη διαγραφη των ηθοποιών από το ΣΕΗ. «Δεν συμφωνώ με τη διαγραφή, δεν ξέρω καν γιατί έγινε, εγώ αρνήθηκα να πάω. Όταν ένα σωματείο καυχιέται ότι έχει 6 χιλιάδες μέλη, αν έρθουν τα 150 […]

Διαβάστε το στο dete.gr

Λιανός για Φιλιππίδη: "Προτιμώ να καθαρίζω σκάλες στην Αλβανία ως μετανάστης παρά να ξανασυνεργαστώ μαζί του"

"Είναι ένας άνθρωπος πολύ κυκλοθυμικός"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Δημήτρης Κόκοτας – Γιώργος Λιάγκας: «Τα πράγματα δεν πήγαν έτσι όπως περίμεναν»

TV Queen: Η επίσημη ανακοίνωση του ΟΡΕΝ για τη λαμπερή πρεμιέρα

Νόνη Δούνια για Παπανώτα: «Τέτοια σεξιστικά σχόλια δεν πρέπει να χωράνε στον δημόσιο λόγο»

Eurovision 2024: Η Μαρίνα Σάττι ξεσήκωσε τους Eurofans τραγουδώντας live το «Ζάρι»

Σωτήρης Τσαφούλιας: «Έχω εταιρεία με πωλήσεις πετρελαίων στο ναυτιλιακό κομμάτι»

Έλλη Στάη: «Πέρασαν χρόνια για να ισορροπήσω και να βγάλω γλυκύτητα – Ήμουν πάρα πολύ αγριωπή, σκληρή και αυστηρή»