Ναυσικά Παναγιωτακοπούλου – Survivor 5: «Ο Μαρτίκας θέλει να είναι το επίκεντρο της προσοχής» (BINTEO)

17:38 - 25/05/2022

Ναυσικά Παναγιωτακοπούλου: «Πίστευα ότι θα έχω θέμα με τη συμβίωση αλλά τελικά αποδείχθηκε μεγατόνων η υπομονή μου, ήμουν η πιο ζεν».

Διαβάστε Περισσότερα στο neolaia.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Survivor – Ναυσικά Παναγιωτακοπούλου: «Ο Μαρτίκας είναι drama queen, θέλει να βρίσκεται συνέχεια στο επίκεντρο»

Η Ναυσικά Παναγιωτακοπούλου αναφέρθηκε στο Survivor και τους συμπαίκτες της, καθώς βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή «Καλό Μεσημεράκι».Η Ναυσικά Παναγιωτακοπούλου αναφέρθηκε στο Survivor και τους συμπαίκτες της, καθώς βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή «Καλό Μεσημεράκι».Η φυσικοθεραπεύτρια και πρώην παίκτρια του ριάλιτι επιβίωσης αρχικά μίλησε για τον Σπύρο Μαρτίκα. «Τον φαρμακοποιό τον έπιανε η τρέλα μαζί μου, μου έκανε επίθεση κανονική. Είναι drama queen. Είναι η φιλοσοφία του έτσι. Αν σε συμπαθεί, το ένα […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Ναυσικά Παναγιωτακοπούλου: Ο Μαρτίκας είναι drama queen

«Θέλει να βρίσκεται συνέχεια στο επίκεντρο»

Διαβάστε το στο e-daily.gr

Ναυσικά Παναγιωτακοπούλου: "Ο Μαρτίκας, η φιλοσοφία του είναι να είναι drama queen"

"Αν σε συμπαθεί θα σε κάνει θεό, αν κάτι δε του αρέσει σε εσένα παθαίνει τρέλα"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ neolaia.gr

Ε.Ε.: Αναθεώρηση της νομοθεσίας κατά της εμπορίας ανθρώπων

Ισπανία: Δημιουργεί ταμείο για τα θύματα σεξουαλικής κακοποίησης από ιερε

Η Χρύσα Κατσαρίνη για την Super Κική: «Ο κόσμος αυτή τη στιγμή πεινάει πραγματικά»

Κινηματογράφος: Οι ταινίες που έρχονται στις αίθουσες αυτή την εβδομάδα (25/4-1/5)

Γιώργος Καπουτζίδης: «Κανένας δεν έχει δικαίωμα να μου πει να κρυφτώ, να σωπάσω»

Toquel: Ο πρώτος καλλιτέχνης στην Ελλάδα με διαμαντένιο EP