Κατερίνη: Η δασκάλα χτύπησε την κόρη μου – Σοκαριστική καταγγελία μητέρας 8χρονης μαθήτριας

20:04 - 25/05/2022

Μητέρα από την Κατερίνη μήνυσε δασκάλα ότι χειροδίκησε σε βάρος της κόρης της. Για την υπόθεση αναμένεται να επιληφθεί η δικαιοσύνη. Η μητέρα κατέθεσε μήνυση στο Αστυνομικό Τμήμα στην Κατερίνη, υποστηρίζοντας ότι η δασκάλα χειροδίκησε, χθες (σ.σ. 24.05.2022), σε βάρος της 8χρονης κόρης της, η οποία πηγαίνει στο συγκεκριμένο σχολείο. Δικογραφία σχηματίστηκε σε βάρος δασκάλας ... Περισσότερα To άρθρο Κατερίνη: Η δασκάλα χτύπησε την κόρη μου – Σοκαριστική καταγγελία μητέρας 8χρονης μαθήτριας δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

«Η δασκάλα χτύπησε την 8χρονη κόρη μου» καταγγέλλει μητέρα

Η μητέρα πήγε την κόρη της στο νοσοκομείο όπου διαπιστώθηκε ότι έχει υποστεί σωματική βία… Νομικά κινήθηκε μια μητέρα από την Κατερίνη, η οποία καταγγέλλει ότι η δασκάλα μουσικής της 8χρονης κόρης της, την χτύπησε. Η μητέρα σύμφωνα με τον δικηγόρο της Βασίλη Νουλέζα μετέφερε την 8χρονη στο Γενικό Νοσοκομείο Κατερίνης όπου διαγνώσθηκε η άσκηση […]

Διαβάστε το στο irafina.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Αποχαιρετάμε σήμερα την αφρικανική σκόνη και στη θέση της έρχονται βροχές - Τι «βλέπουν» οι μετεωρολόγοι

Ο «κασιδιαρισμός», η πολύφερνη ακροδεξιά νύφη, το σύνδρομο της Στοκχόλμης και ο αμετανόητος Σαμαράς, η Attica Συμμετοχών και οι μνηστήρες, ο ανταγωνισμός στην ακτοπλοΐα, ο γαλαντόμος διαγωνισμός για σύμβουλο του Υπερταμείου και τα φέσια του δημοσίου

Σαρωτική νίκη της Γκορντάνα Σιλιάνοφσκα του VMRO-DPMNE στον πρώτο γύρο των προεδρικών εκλογών στη Βόρεια Μακεδονία

Ηλίας Βρεττός στον Γρηγόρη Αρναούτογλου για το Πιο Μεγάλο Παζάρι: Με πήραν και ταρακουνήθηκα

Μασκοφόροι πέταξαν καπνογόνα μέσα σε θέατρο σε αντιφασιστική εκδήλωση στη Στοκχόλμη - Βίντεο από την επίθεση

Survivor 2024: Άγριοι καυγάδες και 4ος υποψήφιος ο Θοδωρής Τουρκογεώργος