Χαιρέτα μου τον πλάτανο: Ο Σάββας ζητάει τη βοήθεια της Αγγέλας

09:56 - 26/05/2022

Στο επεισόδιο της σειράς «Χαιρέτα μου τον πλάτανο» βλέπουμε πως η Καρμέλα δίνει στον Τζώρτζη να ξεφυλλίσει ένα άλμπουμ με φωτογραφίες από κομμένα… δαχτυλάκια. Διαβάστε στο happytv.gr τις εξελίξεις. Τα Πλατανιωτάκια έχουν πάθει ομαδικό… χανγκόβερ και ο Παναγής, που περιμένει να τον βοηθήσουν με τα εγκαίνια, παθαίνει παράκρουση. Ο Σάββας ζητάει τη βοήθεια της Αγγέλας […] Διαβάστε τη συνέχεια εδώ Χαιρέτα μου τον πλάτανο: Ο Σάββας ζητάει τη βοήθεια της Αγγέλας

Διαβάστε Περισσότερα στο happytv.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Χαιρέτα μου τον Πλάτανο: Τα Πλατανιωτάκια έχουν πάθει ομαδικό… χανγκόβερ

Χαιρέτα μου τον Πλάτανο, Πέμπτη 26 Μαΐου 2022, Eπεισόδιο 166ο. Τα Πλατανιωτάκια έχουν πάθει ομαδικό… χανγκόβερ και ο Παναγής, που περιμένει να τον βοηθήσουν με […] The post Χαιρέτα μου τον Πλάτανο: Τα Πλατανιωτάκια έχουν πάθει ομαδικό… χανγκόβερ appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ happytv.gr

Οι ONIRAMA υποδέχονται τους ΜΠΛΕ στο Roof Stage του Gazarte

Το προξενιό της Ιουλίας – Επεισόδιο 75 : «Πότε θα ηρεμήσεις εσύ, μου λες;»

Δάντης – Χριστοφόρου: Backstage από τη φωτογράφιση και τα γυρίσματα του promo trailer για το Summer Tour

Ψυχοκόρες: «Έγκλημα τιμής» έγραψαν οι εφημερίδες δίπλα στο άψυχο κορμί της Όλγας

Βασίλης Δήμας: Μας παρουσιάζει το ξεχωριστό «Κεφάλαιο 4» της δισκογραφικής του πορείας

Το ναυάγιο: Ο θάνατος που θα συγκλονίσει στο επόμενο επεισόδιο – Δείτε το τρέιλερ