Φίλιππος Νικολάου: Γεννήθηκα σε πολύ φτωχή γειτονιά και πολύ φτωχή οικογένεια

11:22 - 26/05/2022

Συνέντευξη στην εκπομπή «Mega Καλημέρα» και τη Χριστίνα Πατσιώκα έδωσε ο Φίλιππος Νικολάου. Ο γνωστός τραγουδιστής μίλησε για τα δύσκολα […] The post Φίλιππος Νικολάου: Γεννήθηκα σε πολύ φτωχή γειτονιά και πολύ φτωχή οικογένεια appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Φίλιππος Νικολάου: «Γεννήθηκα σε πολύ φτωχή γειτονιά και πολύ φτωχή οικογένεια»

«Ήταν δύσκολος ο δρόμος του τραγουδιού, υπήρχαν καλλιτέχνες που κρατούσαν τα πόστα και τα σκήπτρα. Δεν μπορούσες να υπερβείς έναν Καζαντζίδη», είπε ο τραγουδιστής

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Φίλιππος Νικολάου: «Οι γονείς μου έκλαιγαν όταν τους είπα ότι δουλεύω – Γεννήθηκα σε πολύ φτωχή γειτονιά και πολύ φτωχή οικογένεια»

Στην εκπομπή «Mega Καλημέρα» παραχώρησε συνέντευξη ο Φίλιππος Νικολάου και μίλησε για δύσκολα και πολύ φτωχικά παιδικά χρόνια έζησε αλλά και τις δουλειές που αναγκάστηκε να κάνει από τα 12 του χρόνια.Στην εκπομπή «Mega Καλημέρα» παραχώρησε συνέντευξη ο Φίλιππος Νικολάου και μίλησε για δύσκολα και πολύ φτωχικά παιδικά χρόνια έζησε αλλά και τις δουλειές που αναγκάστηκε να κάνει από τα 12 του χρόνια.Σε άλλο σημείο αναφέρθηκε στη γνωριμία του με τον Νουρέγιεφ, αλλά και τον λόγο που δεν έκανε φίλους από το χώρο του τραγουδιού. Μιλώντας για […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Φίλιππος Νικολάου: "Γεννήθηκα σε πολύ φτωχή γειτονιά και πολύ φτωχή οικογένεια"

"Δεν μπορούσες να υπερβείς έναν Καζαντζίδη"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Δημήτρης Κόκοτας: Σε κρίσιμη κατάσταση στο νοσοκομείο

Προξενιό της Ιουλίας: Ο Χρήστος μαθαίνει την αλήθεια και παθαίνει κρίση

Πίτσα Παπαδοπούλου: «Δεν αγαπάω τη δουλειά, ακόμα είμαι τρομαγμένη»

My Style Rocks – Άφωνη η Κατερίνα Καραβάτου με την εμφάνιση του Λάκη Γαβαλά: «Είναι πέρα από κάθε φαντασία»

Έρωτας Φυγάς: Ο Κοντογιάννης αποκαλύπτει στον Ιάσονα τον φονιά του Μάρκου

Ηλίας Αλεξίου: «To 1994 έπαιξα το πρώτο μου παιχνίδι, ήταν το Mega Banca»