Φώτης Σπύρου: «Δεν ήμουν ο εαυτός μου, η οικογένεια μου είχε να μου μιλήσει σχεδόν τρία χρόνια»

20:42 - 26/05/2022

Ο Φώτης Σπύρου παραχώρησε συνέντευξη στο περιοδικό Λοιπόν και τη δημοσιογράφο Μαρία Σοφιανού με αφορμή την θεατρική παράσταση στην οποία […] The post Φώτης Σπύρου: «Δεν ήμουν ο εαυτός μου, η οικογένεια μου είχε να μου μιλήσει σχεδόν τρία χρόνια» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Φώτης Σπύρος για τον αλκοολισμό: «H οικογένεια μου είχε να μου μιλήσει σχεδόν τρία χρόνια»

«Είναι μεγάλη δουλειά το ότι έχω καταφέρει εδώ και έξι χρόνια να μην βάλω σταγόνα στο στόμα μου», εξομολογήθηκε σε πρόσφατη συνέντευξή του, ο ηθοποιός

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Ο Φώτης Σπύρος για τη μάχη με τον αλκοολισμό: «Δεν ήμουν ο εαυτός μου, η οικογένεια μου είχε να μου μιλήσει τρία χρόνια»

Ο Φώτης Σπύρος σε συνέντευξη που παραχώρησε στο περιοδικό Λοιπόν με αφορμή την θεατρική παράσταση στην οποία και πρωταγωνιστεί άνοιξε την καρδιά του και...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Φώτης Σπύρος: «Η οικογένεια μου είχε να μου μιλήσει σχεδόν τρία χρόνια, δεν ήμουν ο εαυτός μου»

Στο πρόβλημα που αντιμετώπισε με τον αλκοολισμό και πως κατόρθωσε να το ξεπεράσει σήμερα, αναφέρθηκε ο ηθοποιός Φώτης Σπύρου σε συνέντευξη του στο περιοδικό Λοιπόν.Στο πρόβλημα που αντιμετώπισε με τον αλκοολισμό και πως κατόρθωσε να το ξεπεράσει σήμερα, αναφέρθηκε ο ηθοποιός Φώτης Σπύρου σε συνέντευξη του στο περιοδικό Λοιπόν.Αλκοολισμός. Ένα τέρας με το οποίο πολέμησες και νίκησες; Το νίκησες με τον αλκοολισμό δεν μπορούμε να το λέμε ποτέ. Είναι πάντα μεγαλύτερο από εσένα. Λίγο να αφεθείς θα ξανά πέσεις […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Ησαϊας Ματιάμπα: «Είναι ένας δαίμονας που προσπαθώ να τον πολεμήσω και θα τα καταφέρω στο τέλος»

Ξεσπά η Μαίρη Συνατσάκη: «Με παρουσιάζουν σαν μια παράλογη κυρία που θέλει να ευνουχίσει τους άντρες και με βρίζουν χυδαία»

Γιάννης Βούρος: «Όταν γεννιέται ένα διαφορετικό παιδί, πρέπει να διαφοροποιήσεις και τον τρόπο που πρέπει να μεγαλώσει»

Γιάννης Καπετάνιος: «Η συνεργασία μου με τον Μάρκο Σεφερλή τελείωσε, έκλεισε ο κύκλος»

Σπίτι με το Mega με τον Αντώνη Ρέμο

Χρήστος Χατζηπαναγιώτης: «Τα γενέθλιά μου φέτος έχουν ειδικό φως… Πολλά άλλαξαν από εκείνο το βράδυ»