Κατέρρευσε η Άμπερ Χερντ: «Απειλούν να βάλουν το μωρό μου στο φούρνο μικροκυμάτων»

22:04 - 26/05/2022

Η Χερντ είπε ότι έχει δεχτεί «εκατοντάδες» απειλές θανάτου, και «χιλιάδες απειλές» μετά την έναρξη της δίκης. Όπως υποστήριξε, η όλη ιστορία της προκαλεί συνεχείς εφιάλτες

Διαβάστε Περισσότερα στο in.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Δίκη Τζόνι Ντεπ – Άμπερ Χερντ: «Θέλουν να βάλουν το μωρό μου στον φούρνο μικροκυμάτων» λέει η ηθοποιός

Το δικαστικό θρίλερ με τον Τζόνι Ντεπ και την Άμπερ Χερντ καλά κρατεί, φέροντας στο φως συγκλονιστικές αποκαλύψεις για τον γάμο και την ζωή των δύο ηθοποιών. Ο πρωταγωνιστής των Πειρατών της Καραϊβικής έχει κάνει αγωγή στην πρώην σύζυγό του για συκοφαντική δυσφήμιση, αφού εκείνη τον έχει κατηγορήσει για ενδοοικογενειακή βία.  Ο Τζόνι Ντεπ και η Άμπερ Χερντ ... Περισσότερα To άρθρο Δίκη Τζόνι Ντεπ – Άμπερ Χερντ: «Θέλουν να βάλουν το μωρό μου στον φούρνο μικροκυμάτων» λέει η ηθοποιός δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Τζόνι Ντεπ – Άμπερ Χερντ: Λύγισε η ηθοποιός – «Μου λένε ότι θέλουν να βάλουν το μωρό μου στον φούρνο μικροκυμάτων»

Λύγισε η Άμπερ Χερντ, καταθέτοντας και πάλι στο δικαστήριο για την πολύκροτη υπόθεση της μήνυσης για συκοφαντική δυσφήμιση που έχει καταθέσει σε βάρος της ο πρώην σύζυγός της Τζόνι Ντεπ.

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Ξεσπά η Άμπερ Χερντ: «Απειλούν ότι θα βάλουνε την κόρη μου στον φούρνο – Θέλω ο Τζόνι να με αφήσει ήσυχη»

Δίκη Ντεπ – Χερντ: Η Άμπερ Χερντ ξέσπασε δημοσίως κατά του πρώην συζύγου της, Τζόνι Ντεπ, αλλά και των φανατικών θαυμαστών του, λέγοντας ότι η «εκστρατεία συκοφαντίας» που διεξάγεται εναντίον της έχει κάνει κόλαση τη ζωή της, αφού τόσο η ίδια, όσο και η 1 έτους κόρη της δέχονται καθημερινά απειλές. «Θέλω απλά ο Τζόνι […] Το άρθρο Ξεσπά η Άμπερ Χερντ: «Απειλούν ότι θα βάλουνε την κόρη μου στον φούρνο – Θέλω ο Τζόνι να με αφήσει ήσυχη» εμφανίστηκε πρώτα στο Ελεύθερος Τύπος.

Διαβάστε το στο eleftherostypos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ in.gr

Ολυμπιακός: Το σχέδιο στο συρτάρι του Μπαρτζώκα

ΣΥΡΙΖΑ: Μία, δύο τρεις, πολλές προοδευτικές κυβερνήσεις

Η δημοκρατία σε εγρήγορση

Ο Ψυχρός Πόλεμος είναι ξανά εδώ

Μελέτη για τον κοροναϊό: Η επίδραση στο ανδρικό αναπαραγωγικό σύστημα

Αρκάς: Τι θα έλεγε το άγαλμα αν είχε φωνή