Αν η Βόρεια Κορέα προχωρήσει σε δοκιμή πυρηνικού όπλου θα υπάρξει «σθεναρή» αντίδραση, διαμηνύουν οι ΗΠΑ

08:14 - 07/06/2022

Η Πιονγκγιάνγκ ενδέχεται σύντομα να προχωρήσει στην έβδομη δοκιμή πυρηνικού όπλου στην ιστορία της και την πρώτη έπειτα από πέντε χρόνια

Διαβάστε Περισσότερα στο ProtoThema.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

ΗΠΑ: Αν η Βόρεια Κορέα προχωρήσει σε πυρηνική δοκιμή θα υπάρξει σθεναρή αντίδραση

Η Ουάσινγκτον, η Σεούλ και ειδικοί προειδοποιούν εδώ και εβδομάδες πως η Πιονγκγιάνγκ ενδέχεται σύντομα να προχωρήσει στην έβδομη δοκιμή πυρηνικού όπλου στην ιστορία της και την πρώτη έπειτα από πέντε χρόνια.

Διαβάστε το στο in.gr

Οι ΗΠΑ διαμηνύουν: Αν η Βόρεια Κορέα προχωρήσει σε δοκιμή πυρηνικού όπλου θα υπάρξει «σθεναρή» αντίδραση

Θα υπάρξει σθεναρή και σαφής αντίδραση από τις ΗΠΑ, τη Νότια Κορέα και τη διεθνή κοινότητα

Διαβάστε το στο hellasjournal.com

Υφυπουργός Εξωτερικών ΗΠΑ: Αν η Βόρεια Κορέα προχωρήσει σε δοκιμή πυρηνικού όπλου θα προκαλέσει «σθεναρή» αντίδραση

Θα υπάρξει σθεναρή και σαφής αντίδραση από τις ΗΠΑ, τη Νότια Κορέα και τη διεθνή κοινότητα σε περίπτωση που η Βόρεια Κορέα προχωρήσει σε νέα δοκιμή πυρηνικού όπλου, προειδοποίησε η αμερικανίδα υφυπουργός Εξωτερικών Ουέντι Σέρμαν, η οποία επισκέπτεται τη Σεούλ. ...

Διαβάστε το στο real.gr

ΗΠΑ: Αν η Βόρεια Κορέα προχωρήσει σε δοκιμή πυρηνικού όπλου θα προκαλέσει «σθεναρή» αντίδραση

ΗΠΑ: Αν η Βόρεια Κορέα προχωρήσει σε δοκιμή πυρηνικού όπλου θα προκαλέσει «σθεναρή» αντίδρασηckardampikis Tue, 07/06/2022 - 08:18

Διαβάστε το στο sofokleousin.gr

ΗΠΑ: Αν η Βόρεια Κορέα προχωρήσει σε δοκιμή πυρηνικού όπλου θα υπάρξει «σθεναρή» αντίδραση

Η Πιονγκγιάνγκ ενδέχεται σύντομα να προχωρήσει στην έβδομη δοκιμή πυρηνικού όπλου στην ιστορία της και την πρώτη έπειτα από πέντε χρόνια

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ProtoThema.gr

Ελληνικό μουσείο Arcades: Το επισκεφθήκαμε λίγο πριν ανοίξει και η νοσταλγία «βάρεσε» κόκκινο

Μίνα Παπαθεοδώρου-Βαλυράκη: Βράβευση για την πολιτιστική συνεργασία της με τις ΗΠΑ

Η αντίδραση Παπανώτα στην αποπομπή του: Μεγάλη νίκη της ΝΔ, τους είπα να παραιτηθώ και μου είπαν «όχι Δημήτρη μου!»

Βρετανία: Επέστρεψε στα δημόσια καθήκοντά του μετά από ένα μήνα ο Ουίλιαμ

Υποδεχόμαστε την Άνοιξη με ανεβασμένη διάθεση και αισιοδοξία !

Μπέσσυ Μάλφα: Δεν είμαι η γυναίκα κανενός, ούτε είναι άντρας μου κανένας