Κρήτη: Συγκλονίζει η κατάθεση του 14χρονου – «Με βίασαν άλλοι δύο εκτός από τον πατριό μου»

13:58 - 10/06/2022

Γροθιά στο στομάχι είναι τα όσα κατέθεσε στην ανακρίτρια Ηρακλείου ο 14χρονος που μαζί με τα αδέρφια του υπέστησαν βάναυση κακοποίηση στα χέρια του 52χρονου Σύρου συντρόφου της μητέρας τους. Και αυτό γιατί όπως κατέθεσε ο ανήλικος, υπέστη σεξουαλική κακοποίηση και από άλλους δύο άντρες. Ο ανήλικος, σύμφωνα με πληροφορίες του Cretalive, έδωσε την κατάθεση στην Παιδιατρική Κλινική […]

Διαβάστε Περισσότερα στο in.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κρήτη: Συγκλονίζει η κατάθεση του 14χρονου – Κακοποιήθηκε σεξουαλικά και από άλλους δύο άνδρες

Συγκλονίζουν τα όσα κατέθεσε στην ανακρίτρια Ηρακλείου ο 14χρονος που μαζί με τα αδέρφια του κακοποιήθηκαν σεξουαλικά από τον 52χρονο σύντροφο της μητέρας τους, ο οποίος και κρίθηκε προφυλακιστέος μετά την εξοργιστική απολογία του. Στην κατάθεσή του ο ανήλικος αποκάλυψε ότι υπέστη σεξουαλική κακοποίηση και από άλλους δύο άνδρες. Ο 14χρονος, σύμφωνα με πληροφορίες του […] The post Κρήτη: Συγκλονίζει η κατάθεση του 14χρονου – Κακοποιήθηκε σεξουαλικά και από άλλους δύο άνδρες appeared first on Λόγια-Σταράτα.

Διαβάστε το στο logiastarata.gr

Σοκάρει η κατάθεση του 14χρονου: Εκτός από τον «πατριό» μου με βίασαν άλλοι δύο άνδρες

Γροθιά στο στομάχι είναι τα όσα κατέθεσε στην ανακρίτρια Ηρακλείου στην Κρήτη ο 14χρονος που μαζί με τα αδέλφια του υπέστησαν βάναυση κακοποίηση στα χέρια του 52χρονου Σύρου συντρόφου της μητέρας τους ...

Διαβάστε το στο real.gr

Συγκλονίζει με την κατάθεση του το 14χρονο αγόρι: Εκτός από τον πατριό μου με βίασαν άλλοι δύο άνδρες

Δεν το χωράει ο νους το μαρτύριο που έζησε ο 14χρονος στην Κρήτη, ο οποίος έπεφτε θύμα βιασμού από τον 52χρονο σύντροφο της μητέρας του. Το ανήλικο αγόρι που μαζί με τα αδέρφια του υπέστη σεξουαλική κακοποίηση από τον 52χρονο Σύρο, αποκάλυψε ότι είχε βιαστεί και από άλλους δύο άνδρες.   Σύμφωνα με το Cretalive, […] Συγκλονίζει με την κατάθεση του το 14χρονο αγόρι: Εκτός από τον πατριό μου με βίασαν άλλοι δύο άνδρες - olympia

Διαβάστε το στο olympia.gr

Συγκλονίζει η κατάθεση 14χρονου – «Με βίασαν άλλοι δύο εκτός από τον πατριό μου»

Γροθιά στο στομάχι είναι τα όσα κατέθεσε στην ανακρίτρια Ηρακλείου ο 14χρονος που μαζί με τα αδέρφια του υπέστησαν βάναυση κακοποίηση στα χέρια του 52χρονου Σύρου συντρόφου της μητέρας τους. Και αυτό γιατί όπως κατέθεσε ο ανήλικος, υπέστη σεξουαλική κακοποίηση και από άλλους δύο άντρες. Ο ανήλικος, σύμφωνα με πληροφορίες του Cretalive, έδωσε την κατάθεση […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Σοκάρει 14χρονος: “Με βίασαν άλλοι δύο εκτός από τον πατριό μου”

Σοκάρουν τα όσα κατέθεσε στην ανακρίτρια Ηρακλείου ο 14χρονος που μαζί με τα αδέρφια του υπέστησαν βάναυση κακοποίηση στα χέρια του 52χρονου Σύρου συντρόφου της μητέρας τους. Και αυτό γιατί όπως κατέθεσε ο ανήλικος, υπέστη σεξουαλική κακοποίηση και από άλλους δύο άντρες. Ο ανήλικος, σύμφωνα με πληροφορίες του Cretalive, έδωσε την κατάθεση στην Παιδιατρική Κλινική του Πανεπιστημιακού Νοσοκομείου Ηρακλείου παρουσία […]

Διαβάστε το στο dete.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ in.gr

Πόσο θα «ψαλιδίσει» τις συντάξεις το δημογραφικό – Γιατί απαιτούνται μέτρα σοκ

To last dance του Ράφαελ Ναδάλ θα είναι α λα Ρότζερ Φέντερερ (vids)

Πόλεμος στη Γάζα: Οι Παλαιστίνιοι ζητούν την επαναχρηματοδότηση της UNRWA μετά την ανεξάρτητη έκθεση

Πάσχα: Πόσο κοστίζουν τα ταξίδια στους δημοφιλείς προορισμούς σε Ελλάδα και εξωτερικό

Κωνσταντίνος Καραμανλής: Ο εμβληματικός πολιτικός πριν μπει στην πολιτική

Δείτε καρέ καρέ την ηρωική διάσωση οδηγού από φλεγόμενο όχημα