Δημήτρης Ουγγαρέζος: «Έφτασα σε σημείο να κινηθώ νομικά, παραβίαζε τα δικαιώματά μου»

08:32 - 22/06/2022

Ο Δημήτρης Ουγγαρέζος απάντησε στους δημοσιογράφους για το πώς αντιδρά όταν ακούει η διαβάζει μια αρνητική κριτική που τον αφορά. […] The post Δημήτρης Ουγγαρέζος: «Έφτασα σε σημείο να κινηθώ νομικά, παραβίαζε τα δικαιώματά μου» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Δημήτρης Ουγγαρέζος: Δεν μπορώ να πω ότι το απολαμβάνω, έφτασα σε σημείο να κινηθώ νομικά

“Ήταν κάτι το οποίο παραβίαζε τα κατοχυρωμένα από το Σύνταγμα δικαιώματά μου” είπε ο Δημήτρης Ουγγαρέζος. Δηλώσεις παραχώρησε ο Δημήτρης Ουγγαρέζος στους δημοσιογράφους κι απάντησε για το πως νιώθει όταν διαβάζει κριτικές που τον αφορούν και ξεπερνούν τα όρια. «Δοκίμασα να μη δίνω σημασία… δε γινόταν, δοκίμασα να παίρνω τηλέφωνα… δεν έπιασε… Τώρα, δεν μπορώ ... Περισσότερα To άρθρο Δημήτρης Ουγγαρέζος: Δεν μπορώ να πω ότι το απολαμβάνω, έφτασα σε σημείο να κινηθώ νομικά δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Δημήτρης Ουγγαρέζος: «Έφτασα σε σημείο να κινηθώ νομικά, παραβίαζε τα δικαιώματά μου»

Ο Δημήτρης Ουγγαρέζος απάντησε στους δημοσιογράφους για το πώς αντιδρά όταν ακούει η διαβάζει μια αρνητική κριτική που τον αφορά.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Δημήτρης Ουγγαρέζος: «Έφτασα να κινηθώ νομικά εναντίον κάποιου που παραβίασε τα ανθρώπινα δικαιώματά μου»

Ο Δημήτρης Ουγγαρέζος βρέθηκε εχθές σε πάρτι γνωστής εταιρείας παπουτσιών στο Χαλάνδρι και απάντησε στους δημοσιογράφους To άρθρο Δημήτρης Ουγγαρέζος: «Έφτασα να κινηθώ νομικά εναντίον κάποιου που παραβίασε τα ανθρώπινα δικαιώματά μου» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Δημήτρης Ουγγαρέζος: Έφτασα σε σημείο να κινηθώ νομικά – παραβίαζε τα ανθρώπινα δικαιώματά μου

Μιλώντας στους δημοσιογράφους σε εκδήλωση όπου παραβρέθηκε, ο Δημήτρης Ουγγαρέζος απέδειξε για άλλη μια φορά το πόσο αυθόρμητα λειτουργεί μπροστά στις κάμερες. Το ερώτημα που του τέθηκε ήταν τι κάνει όταν διαβάζει -ή ακούει- κάποιο αρνητικό σχόλιο για την δουλειά του και την δημόσια παρουσία του εν γένει. «Δοκίμασα να μη δίνω σημασία… δε γινόταν, […]

Διαβάστε το στο irafina.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

MasterChef – Έβγαλε την ποδιά και έφυγε σε μονομαχία θρίλερ: «Με έχει πιάσει ταχυπαλμία»

Σπαράζει η Ελένη Βιτάλη στο «αντίο» για τον αδελφό της: «Πέρναγες τα πάθη του Χριστού, ματάκια μου λατρεμένα»

Νανά Παλαιτσάκη: «Λυπάμαι πάρα πολύ για τον Δημήτρη Παπανώτα»

Δημήτρης Παπανώτας κατά Δημήτρη Πανόπουλου: «Βασιλικότερος του βασιλέως ο πιτσιρικάς;»

Δώρα Τσαμπάζη για Δημήτρη Παπανώτα: «Στο αμοντάριστο υλικό βρίσκω και άλλα προβληματικά σημεία»

Χριστόφορος Παπακαλιάτης: «Είναι άδικο να συγκριθεί το Maestro με άλλες ελληνικές σειρές»