Θοδωρής Μαραντίνης: Είχα δεχτεί προτάσεις να παρουσιάσω πρωινή εκπομπή μόνος μου άλλα και με την Σίσσυ

14:26 - 29/06/2022

Ο Θοδωρής Μαραντίνης μίλησε sτην εκπομπή «Πάμε Δανάη» για την περιοδεία με τους Onirama, τραγούδι που δεν έλαβε την αναγνωρισιμότητα που του αξιζε, αλλά και για την τηλεόραση. «Έχουμε ξεκινήσει περιοδεία με τους “Onirama”. Είμαστε άνθρωποι που έχουμε εξάρτηση από την επαφή με τον κόσμο και να γυρνάμε την Ελλάδα. Tην περίοδο της καραντίνας σκεφτήκαμε ... Περισσότερα To άρθρο Θοδωρής Μαραντίνης: Είχα δεχτεί προτάσεις να παρουσιάσω πρωινή εκπομπή μόνος μου άλλα και με την Σίσσυ δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Θοδωρής Μαραντίνης: Η αποκάλυψη για την πρόταση να παρουσιάσει εκπομπή με τη Σίσσυ Χρηστίδου

Μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη παραχώρησε ο Θοδωρής Μαραντίνης στην εκπομπή Πάμε Δανάη και τη To άρθρο Θοδωρής Μαραντίνης: Η αποκάλυψη για την πρόταση να παρουσιάσει εκπομπή με τη Σίσσυ Χρηστίδου δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Θοδωρής Μαραντίνης: "Είχα δεχτεί προτάσεις να παρουσιάσω πρωινή εκπομπή μόνος μου αλλά και με τη Σίσσυ"

"Όταν ανακοίνωσα στους γονείς μου ότι θα ασχοληθώ με την μουσική, έπαθαν 100 εγκεφαλικά"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Σοκάρουν οι αναφορές για ομαδικούς τάφους έξω από νοσοκομεία της Γάζας - «Κάποιοι είχαν δεμένα χέρια»

Η αποκάλυψη του Γιώργου Καπουτζίδη για τη ζωή και την καριέρα του: «Έχω περάσει χρόνια να κρύβομαι, να στεναχωριέμαι και να φοβάμαι»

ΑΑΔΕ: Ηλεκτρονικό δελτίο αποστολής και ψηφιακή παρακολούθηση διακίνησης αγαθών νέα εργαλεία κατά της φοροδιαφυγής – Σε διαβούλευση από 23 Απριλίου

Χρέος: Νέα πρόωρη αποπληρωμή μνημονιακών δανείων 5 δισ. ευρώ δρομολογεί η Ελλάδα

Ο πρίγκιπας Λούις γιορτάζει τα 6α γενέθλιά του και η Κέιτ Μίντλετον ανέβασε νέα φωτογραφία του λόγω της ημέρας

Χάρης Βεραμόν: Η εξαφάνιση της μικρής Αννούλας και άλλες μυστηριώδεις ιστορίες