Ρόδος: «Μου πλήρωσε το ταξί αλλά το ίδιο βράδυ με βίασε» – H άγνωστη αλήθεια πίσω από την καταγγελία

11:36 - 01/07/2022

Η Ρόδος παρακολουθούσε τις τελευταίες μέρες την εξέλιξη της υπόθεσης, μετά την καταγγελία 22χρονης. Ο βιασμός που περιέγραφε σόκαρε την τοπική κοινωνία. Όπως αποδείχθηκε όμως, όλα όσα ανέφερε ήταν ψέματα… Ελεύθερος χωρίς όρους αφέθηκε χθες (30-06-2022) μετά την απολογία του, με ομόφωνη απόφαση της τακτικής Ανακρίτριας και της Εισαγγελέως Υπηρεσίας, ένας 27χρονος Μαροκινός, κάτοικος Νορβηγίας, ... Περισσότερα To άρθρο Ρόδος: «Μου πλήρωσε το ταξί αλλά το ίδιο βράδυ με βίασε» – H άγνωστη αλήθεια πίσω από την καταγγελία δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ρόδος: «Μου πλήρωσε το ταξί αλλά το ίδιο βράδυ με βίασε» – H άγνωστη αλήθεια πίσω από την καταγγελία

Ελεύθερος χωρίς όρους αφέθηκε χθες (30-06-2022) μετά την απολογία του, με ομόφωνη απόφαση της τακτικής Ανακρίτριας και της Εισαγγελέως Υπηρεσίας, ένας 27χρονος Μαροκινός, κάτοικος Νορβηγίας, εις βάρος του οποίου σχηματίστηκε δικογραφία για βιασμό από αστυνομικούς της Υποδιεύθυνσης Ασφαλείας Ρόδου, μετά από καταγγελία που έκανε μια 22χρονη κοπέλα από τη Φινλανδία. Στις 28 Ιουνίου 2022, η […] The post Ρόδος: «Μου πλήρωσε το ταξί αλλά το ίδιο βράδυ με βίασε» – H άγνωστη αλήθεια πίσω από την καταγγελία appeared first on Empisteutiko.gr.

Διαβάστε το στο empisteutiko.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Στεφ Κάρι: Η απογοήτευση στην αποβολή του Ντρέιμοντ Γκριν και η «έκρηξη» του, μόλις «καθάρισε» τη νίκη των Γουόριορς

Το ΠΑΣΟΚ διαψεύδει τον Νίκο Παππά για τα περί προσυνεννόησης επί της πρότασης δυσπιστίας – «Φαντασιώσεις»

Η «καταιγίδα» αφρικανικής σκόνης γεμίζει νοσοκομεία: «Τοξικό και επικίνδυνο μείγμα»

Ο Κυριάκος Μητσοτάκης ετοιμάζει ολομέτωπη επίθεση από τη Βουλή - Το «κατηγορώ» σε ΠΑΣΟΚ και ΣΥΡΙΖΑ

Ο ευρωπαϊκός κλάδος του ηλεκτρισμού φιλοξενείται στην Αθήνα το Μάιο από τη ΔΕΗ

Survivor 2024: Η υποψηφιότητα της Χρύσας και μια επική ατάκα της Ασημίνας για τον Χρήστο Δάντη