Survivor: Αποχώρησε η Σταυρούλα Χρυσαειδή – Αυτή είναι η τελική τετράδα

00:56 - 04/07/2022

Εκτός Survivor η Σταυρούλα Χρυσαειδή η οποία βρέθηκε πολύ κοντά στην τελική τετράδα του φετινού παιχνιδιού. Στο To άρθρο Survivor: Αποχώρησε η Σταυρούλα Χρυσαειδή – Αυτή είναι η τελική τετράδα δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Survivor: Αποχώρησε η Σταυρούλα Χρυσαειδή – Ξέσπασαν σε κλάματα οι συμπαίκτες της

Ακόμα ένα επεισόδιο του Survivor και αυτή την φορά ακολούθησε η τελευταία διαδικασία αποχώρησης στον Άγιο Δομίνικο με την Σταυρούλα Χρυσαειδή να μην τα καταφέρνει, αφού δεν συγκέντρωσε τις απαραίτητες ψήφους για να παραμείνει στο ριάλιτι επιβίωσης. Έτσι, ύμφωνα με την ανακοίνωση του Γιώργου Λιανού, ο παίκτης που δεν θα επιστρέψει στην Αθήνα σαν διεκδικητής του μεγάλου επάθλου είναι η Σταυρούλα Χρυσαειδή. «Εννοείται ότι στεναχωριέμαι γιατί καλώς ή κακώς έχω φτάσει μέχρι το τέλος και είμαι πάρα πολύ περήφανη γιατί ξέρω πως ακριβώς έχω φτάσει ως εδώ» τόνισε με δάκρυα στα μάτια η πρώην παίκτρια του Survivor. Μάλιστα, το κλίμα της αποχώρησης ήταν συγκινητικό με τους συμπαίκτες της, να ξεσπούν

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Survivor 5: Με πόσα χρήματα αποχώρησε η Σταυρούλα Χρυσαειδή

Με πόσα χρήματα έφυγε η Σταυρούλα Χρυσαειδή από το ριάλιτι επιβίωσης, μία ανάσα πριν τον μεγάλο τελικό.

Διαβάστε το στο neolaia.gr

Survivor: Αποχώρησε η Σταυρούλα και το Twitter την αποχαιρέτησε

Μια ανάσα πριν από τον Ημιτελικό του Survivor αποχώρησε η Σταυρούλα Χρυσαειδή και επιβεβαίωσε τα spoilers που κυκλοφορούσαν τις τελευταίες μέρες. Η παίκτρια του reality επιβίωσης χαρακτηρίστηκε ως μια από τις πιο αξιοπρεπείας παρουσίες στο παιχνίδι και το Twitter την αποχαιρέτησε. Συγκεκριμένα, χθες βράδυ περιμέναμε μια αποχώρηση πριν από τον Ημιτελικό του Survivor με τον […] The post Survivor: Αποχώρησε η Σταυρούλα και το Twitter την αποχαιρέτησε appeared first on OK.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

MasterChef: Αυτός είναι ο παίκτης που δεν κατάφερε να μπει στην τελική δεκάδα

Νίκος Συρίγος για Δημήτρη Παπανώτα: «Ήταν ορθή η απόφαση του Στέφανου Κασσελάκη, θεωρώ ότι και ο ίδιος έχει μετανιώσει»

Νικόλαος – Τατιάνα Μπλάτνικ: Η τελευταία κοινή δημόσια εμφάνιση πριν την ανακοίνωση του διαζυγίου

Σάκης Τανιμανίδης: Η δημόσια ερωτική εξομολόγηση στη Χριστίνα Μπόμπα

Φοράς make up όταν γυμνάζεσαι; Αυτές είναι οι συνέπειες που χρειάζεται να γνωρίζεις 

Ιωάννα Τούνη – Δημήτρης Αλεξάνδρου: Βραδινή έξοδος για το ζευγάρι – Φωτογραφίες