Φωτιά στη Λευκάδα: Αποπνικτική η ατμόσφαιρα στο Πόρτο Κατσίκι – Δείτε τι έζησαν δεκάδες τουρίστες

10:08 - 04/07/2022

Η φωτιά στο Πόρτο Κατσίκι στη Λευκάδα εκδηλώθηκε το μεσημέρι της Κυριακής και κινητοποίησε ταχύτατα την Πυροσβεστική… Καλύτερη η εικόνα από το μέτωπο της φωτιάς που ξέσπασε το μεσημέρι της Κυριακής, λίγο μετά τις 15:00, στο Πόρτο Κατσίκι, στη Λευκάδα. Στην αρχή επικράτησε πανικός γιατί είναι η πιο γνωστή παραλία του νησιού και υπήρχαν τουρίστες ... Περισσότερα To άρθρο Φωτιά στη Λευκάδα: Αποπνικτική η ατμόσφαιρα στο Πόρτο Κατσίκι – Δείτε τι έζησαν δεκάδες τουρίστες δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Φωτιά στη Λευκάδα: Αποπνικτική η ατμόσφαιρα - Δύσκολο το έργο των πυροσβεστών, λόγω ισχυρών ανέμων

Φωτιά στη Λευκάδα: Συνεχίζεται η κατάσβεση στο Πόρτο ΚατσίκιΠερισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Λευκάδα: Αποπνικτική η ατμόσφαιρα στο Πόρτο Κατσίκι – Δείτε τι έζησαν δεκάδες τουρίστες

Η φωτιά στο Πόρτο Κατσίκι στη Λευκάδα εκδηλώθηκε το μεσημέρι της Κυριακής και κινητοποίησε ταχύτατα την Πυροσβεστική… Καλύτερη η εικόνα από το μέτωπο της φωτιάς που ξέσπασε το μεσημέρι της Κυριακής, λίγο μετά τις 15:00, στο Πόρτο Κατσίκι, στη Λευκάδα.

Διαβάστε το στο thebest.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Ο Πούτιν έφτιαξε κέντρο εμπειρογνωμόνων για να ελέγχει τα βιβλία

Καίτη Γκρέυ: Οι οικογενειακές αντιπαραθέσεις για την κατάσταση της υγείας της

Δορυφόρος της NASA καταγράφει την αφρικανική σκόνη πάνω από την Ελλάδα

Μάριος Αθανασίου: «Το να κάνω προεκλογικό αγώνα δεν θα ήταν σωστό»

Λωρίδα της Γάζας: «Ανέφικτη η εκκένωση της Ράφα» λέει ο διευθυντής του Διεθνούς Ερυθρού Σταυρού

Χρύσα Κατσαρίνη: Δεν έχω επαφές με τον Αρναούτογλου, δεν νομίζω ότι θα ήθελε να συνεργαστεί ξανά μαζί μου