Χανιά: Πατέρας έκανε βαποράκι την 15χρονη κόρη του – Οργή για τα στοιχεία που έρχονται στο φως

11:10 - 05/07/2022

Ένας άνδρας 38 ετών και η ανήλικη κόρη του 15 ετών, συνελήφθησαν απο την αστυνομία στα Χανιά κατηγορούμενοι για κατοχή και διακίνηση ναρκωτικών ουσιών. Οπως ανακοίνωσε η ΕΛΑΣ οι δύο Έλληνες συλληφθέντες εκρυβαν τα ναρκωτικά σε εγκαταλελειμμένο χωράφι κοντά στο σπίτι τους, ενώ η ανήλικη ενεργούσε κατ’ εντολή του πατέρας της. Κατά τη διάρκεια έρευνας ... Περισσότερα To άρθρο Χανιά: Πατέρας έκανε βαποράκι την 15χρονη κόρη του – Οργή για τα στοιχεία που έρχονται στο φως δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Χανιά: Πατέρας έκανε τη ανήλικη κόρη του "βαποράκι" κοκαΐνης

Στη σύλληψη ενός πατέρα και της ανήλικης κόρης του προχώρησαν οι αστυνομικές αρχές στα Χανιά για κατοχή και διακίνηση κοκαΐνης.

Διαβάστε το στο thetoc.gr

Πατέρας έκανε βαποράκι την 15χρονη κόρη του – Οργή για τα στοιχεία που έρχονται στο φως

Η σύλληψη πατέρα και κόρης στα Χανιά, για διακίνηση ναρκωτικών, προκαλεί αίσθηση τις τελευταίες ώρες στην πόλη. Η μικρή όπως είπε στους αστυνομικούς, έκανε ό,τι της έλεγε ο πατέρας της… Ένας άνδρας 38 ετών και η ανήλικη κόρη του 15 ετών, συνελήφθησαν απο την αστυνομία στα Χανιά κατηγορούμενοι για κατοχή και διακίνηση ναρκωτικών ουσιών. Οπως ανακοίνωσε η ΕΛΑΣ οι δύο Έλληνες συλληφθέντες εκρυβαν τα ναρκωτικά σε εγκαταλελειμμένο χωράφι κοντά στο σπίτι τους, ενώ η ανήλικη ενεργούσε κατ’ εντολή του πατέρας της. Κατά τη διάρκεια έρευνας που πραγματοποιήθηκε, χθες Δευτέρα (04-07-2022), από αστυνομικούς της Υποδιεύθυνσης Ασφαλείας Χανίων στο σπίτι τους, βρέθηκαν και κατασχέθηκαν 100,3 γραμμάρια κοκαΐνη

Διαβάστε το στο lamianow.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Ο Πούτιν έφτιαξε κέντρο εμπειρογνωμόνων για να ελέγχει τα βιβλία

Καίτη Γκρέυ: Οι οικογενειακές αντιπαραθέσεις για την κατάσταση της υγείας της

Δορυφόρος της NASA καταγράφει την αφρικανική σκόνη πάνω από την Ελλάδα

Μάριος Αθανασίου: «Το να κάνω προεκλογικό αγώνα δεν θα ήταν σωστό»

Λωρίδα της Γάζας: «Ανέφικτη η εκκένωση της Ράφα» λέει ο διευθυντής του Διεθνούς Ερυθρού Σταυρού

Χρύσα Κατσαρίνη: Δεν έχω επαφές με τον Αρναούτογλου, δεν νομίζω ότι θα ήθελε να συνεργαστεί ξανά μαζί μου