«Είχε μείνει σε εκείνες τις στιγμές»: Θρήνος για τον Ανέστη που επέζησε από την τραγωδία των Τεμπών και αυτοκτόνησε στα 35 του

13:54 - 05/07/2022

Θρήνος επικρατεί στο Μακροχώρι για τον 35χρονο Ανέστη που επέζησε από την τραγωδία των Τεμπών και αυτοκτόνησε μόλις στα 35 του χρόνια.Θρήνος επικρατεί στο Μακροχώρι για τον 35χρονο Ανέστη που επέζησε από την τραγωδία των Τεμπών και αυτοκτόνησε μόλις στα 35 του χρόνια.Χθες, τελέστηκε η κηδεία του 35χρονου Ανέστη Αντωνόπουλου, ο οποίος αν είχε βρεθεί στις λίστες με τους διασωθέντες μαθητές του τροχαίου δυστυχήματος το 2003 στα Τέμπη με τους 21 νεκρούς. Ο 35χρονος όπως αναφέρει […]

Διαβάστε Περισσότερα στο thecaller.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Η τραγική ιστορία του Ανέστη που επέζησε από την τραγωδία στα Τέμπτη και αυτοκτόνησε

Βυθισμένο στο πένθος είναι το Μακροχώρι Ημαθείας, μετά την τραγική είδηση ότι ο 35χρονος Ανέστης Αντωνόπουλος που βγήκε ζωντανός από το φρικτό τροχαίο δυστύχημα στα Τέμπη με θύματα 21 μαθητές, πριν από 19 χρόνια, έδωσε τέλος στη ζωή του.ε Οικογένεια, συγγενείς και φίλοι αποχαιρέτησαν χθες με δάκρυα στα μάτια και πόνο ψυχής τον 35χρονο που […] Η τραγική ιστορία του Ανέστη που επέζησε από την τραγωδία στα Τέμπτη και αυτοκτόνησε - olympia

Διαβάστε το στο olympia.gr

Η τραγική ιστορία του Ανέστη που ξύπνησε μνήμες από την τραγωδία των Τεμπών – Έβαλε τέλος στη ζωή του στα 35 του χρόνια

Τι λέει ο πατέρας του

Διαβάστε το στο news.gr

Θρήνος για τον Ανέστη που επέζησε από την τραγωδία των Τεμπών και αυτοκτόνησε – Δεν μιλούσε για το δυστύχημα λέει ο πατέρας του

Συγκλονισμένη είναι η τοπική κοινωνία στο Μακροχώρι Ημαθίας από τον θάνατο του 35χρονου Ανεστή. Ο Ανέστης αν και βρέθηκε στη λίστα των διασωθέντων του τροχαίου δυστυχήματος το 2003 στα Τέμπη όπου 21 μαθητές σκοτώθηκαν, μετά από αλλεπάλληλα χειρουργεία το σώμα του επανήλθε όμως τα τραύματα στην ψυχή του δεν επουλώθηκαν ποτέ, με αποτέλεσμα 22χρόνια μετά […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Θρήνος στο Μακροχώρι για τον Ανέστη που επέζησε από την τραγωδία των Τεμπών

Αυτοκτόνησε στα 35 του

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thecaller.gr

Ελένη Μενεγάκη: «Είμαι το καλύτερο αφεντικό, αλλά είμαι και το δυσκολότερο»

Πρώτη παρουσία του Ντάνι Αλβες στα δικαστήρια για να τηρήσει τους όρους αποφυλάκισης

Αύριο στο υπουργικό Συμβούλιο ανακοινώνεται η νέα αύξηση στον κατώτατο μισθό

Το σαρδάμ της Δέσποινας Καμπούρη που… διέλυσε το πλατό του «Πάμε Δανάη»

Ο Θεόδωρος Παπαθεοδώρου αντιπρόεδρος στο κόμμα Δημοκράτες

Μαριάντα Πιερίδη: «Μου αρέσει που προκαλεί ενδιαφέρον η προσωπική μου ζωή»