Σταυρούλα Χρυσαειδή: Απαντά για τη δήλωσή της πως «εγώ δεν έχω πλούσιο άντρα» για Ασημίνα – Δάντη

12:40 - 06/07/2022

Καλεσμένη στην εκπομπή Love It βρέθηκε το πρωί της Τετάρτης 6/7 η Σταυρούλα Χρυσαειδή. Η πρώην To άρθρο Σταυρούλα Χρυσαειδή: Απαντά για τη δήλωσή της πως «εγώ δεν έχω πλούσιο άντρα» για Ασημίνα – Δάντη δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Survivor: Η Σταυρούλα Χρυσαειδή λέει ότι παρεξηγήθηκε το «εγώ δεν έχω πλούσιο άντρα» που είπε για Ασημίνα-Δάντη

«Εγώ δεν έχω πλούσιο άντρα για να με πληρώνει και δεν θέλω να με πληρώνει» ήταν το σχόλιο της Σταυρούλας Χρυσαειδή το οποίο αναφερόταν στην σχέση της Ασημίνας Χατζηανδρέου με τον Χρήστο Δάντη. Ένα σχόλιο το οποίο προκάλεσε αντιδράσεις. Η παίκτρια η οποία αποχώρησε από το Survivor λίγο πριν τον μεγάλο ημιτελικό, το μεσημέρι της Τετάρτης βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή «Love it» και ρωτήθηκε για το συγκεκριμένο σχόλιο. Η αθλήτρια τόνισε πως παρεξηγήθηκε ο τρόπος με τον οποίο το διατύπωσε ενώ τόνισε πως σε καμία περίπτωση δεν το εννοούσε όπως ερμηνεύτηκε. «Δεν μπορώ να καταλάβω για ποιο λόγο παρεξηγήθηκε κάτι τέτοιο. Κάτι άκουσα για σεξιστικά σχόλια… Εννοείται πως όποιος είναι γνωστός δεν είν

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Η Μαρία Αντωνά για τον γάμο της με τον Άρη Σοϊλέδη: «Τον συζητάμε, δε λέω ημερομηνία γιατί θα γίνω γραφική»

Γρηγόρης Αρναούτογλου: Ξεκαθαρίζει για τον Γιάννη Πλούταρχο – «Εννοείται ότι έκανε πλάκα, μην ψάχνεστε»

Μιρέλα Πάχου: Ο αδελφός της αποφοίτησε από το Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών – Φωτογραφίες TLIFE

Δημήτρης Λάλος – Έλενα Μαυρίδου: Το χρονικό της σχέσης τους! Οι εκδηλώσεις θαυμασμού, τα unfollow και η Μαριλίτα Λαμπροπούλου

Survivor 2024: H Ευγενία Μπόρλα αποχώρησε από το ριάλιτι επιβίωσης

Ζώδια: Προβλέψεις για σήμερα, Παρασκευή 29 Μαρτίου 2024