Αποκαλυπτικός ο Ηλίας Ψινάκης: Ο πατέρας μου ήταν πολύ αυταρχικός και με ήθελε ρομπότ

15:42 - 13/07/2022

Ο Ηλίας Ψινάκης προχώρησε σε μία προσωπική εξομολόγηση από το «Γηροκομείο», την εκπομπή του στο YouTube. Όπως σε κάθε επεισόδιο της εκπομπής, ο Ηλίας Ψινάκης άνοιξε, όχι μόνο το σπίτι του, αλλά και την ψυχή του. Με εξομολογητική διάθεση, ο Ηλίας Ψινάκης μίλησε μέσω της εκπομπής του για την οικογένειά του, το διαζύγιο των γονιών ... Περισσότερα To άρθρο Αποκαλυπτικός ο Ηλίας Ψινάκης: Ο πατέρας μου ήταν πολύ αυταρχικός και με ήθελε ρομπότ δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ηλίας Ψινάκης: «Ο πατέρας μου ήταν πολύ αυταρχικός. Δεν τον χώνευα, με ήθελε ρομπότ»

Ο Ηλίας Ψινάκης στο επεισόδιο της εκπομπής στο «Στο Γηροκομείο» που μεταδόθηκε τα ξημερώματα της Τετάρτης (13/7) στο Mega αναφέρθηκε στην ταραγμένη σχέση με τον πατέρα του που πέθανε σε ηλικία 64 ετών το 1990 και μίλησε για την μητέρα του και την οικογένειά του. Όπως εξήγησε η μητέρα του ήταν από πολύ καλή οικογένεια […]

Διαβάστε το στο irafina.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Μασκοφόροι πέταξαν καπνογόνα μέσα σε θέατρο σε αντιφασιστική εκδήλωση στη Στοκχόλμη - Βίντεο από την επίθεση

Survivor 2024: Άγριοι καυγάδες και 4ος υποψήφιος ο Θοδωρής Τουρκογεώργος 

Τα ιστορικά στοιχεία και το «απόκοσμο» χρώμα της Αθήνας - Κολυδάς: «Το εντονότερο γεγονός» αφρικανικής σκόνης που έχει καταγραφεί ποτέ στην πρωτεύουσα

Οι Χούθι έπληξαν με πυραύλους 2 φορτηγά πλοία και ένα καταδρομικό του πολεμικού ναυτικού των ΗΠΑ

Νέο κύμα αφρικανικής σκόνης τον Μάιο! Συχνότερα τα φαινόμενα - Η ανάλυση του Δημοσθένη Σαρηγιάννη

Premier League: Ήττα σοκ για τη Λίβερπουλ, «τεσσάρα» με ανατροπή για τη Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ