Αποχαιρέτησε την Φορτούνα Ντίσελντορφ ο Νάρεϊ - «Έπρεπε να πάρω αποφάσεις για την καριέρα μου»

20:44 - 16/07/2022

Ο Κάλεντ Νάρεϊ αποχαιρέτησε την ομάδα και τον κόσμο της…

Διαβάστε Περισσότερα στο onsports.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ο Νάρεϊ αποχαιρέτησε τη Φορτούνα Ντίσελντορφ κι ετοιμάζεται για ΠΑΟΚ (ΦΩΤΟ)

Ο Νάρεϊ αποχαιρέτησε τη Φορτούνα Ντίσελντορφ κι ετοιμάζεται για ΠΑΟΚ (ΦΩΤΟ) 16/07/2022 Παίκτης του ΠΑΟΚ λογίζεται ο Κάλεντ Νάρεϊ, καθώς είναι ήδη στην Ελλάδα για λογαριασμό του και άμεσα θα ανακοινωθεί. Μάλιστα σήμερα (16/7) ο 28χρονος εξτρέμ «αποχαιρέτησε» μέσω των social media τη Φορτούνα Ντίσελντορφ, όπου και αγωνίζονταν πέρσι. «Οσο κι αν μου άρεσε που ήμουν μέλος της Φορτούνα, έπρεπε να πάρω αποφάσεις για την καριέρα μου. Είδα πως είναι η κατάλληλη στιγμή να κάνω το επόμενο βήμα για μένα. Οι ομάδες έχουν καταλήξει σε συμφωνία και θα ήθελα να σας ευχαριστήσω, αλλά και να σας αποχαιρετήσω. Εύχομαι σε όλους στην Φορτούνα, από τους εργαζόμενους μέχρι τους

Διαβάστε το στο filathlos.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ onsports.gr

ΑΕΚ – Ολυμπιακός: «Δεν συμβιβαζόμαστε με τίποτα άλλο πλην της νίκης» - Όσα είπε ο Μεντιλίμπαρ

Βίρτους Μπολόνια - Παναθηναϊκός AKTOR: Οι Ιταλοί ακύρωσαν εισιτήρια Ελλήνων λίγο πριν το τζάμπολ!

ΑΕΚ - Ολυμπιακός: Μπήκε στις προπονήσεις ο Κάλενς ενόψει ντέρμπι

ΑΕΚ - Ολυμπιακός και Παναθηναϊκός - ΠΑΟΚ με τις καλύτερες αποδόσεις από το Πάμε Στοίχημα

Σεπόλια: Ένοχος για βιασμό, αθώος για εμπορία ο Ηλίας Μίχος - Αθώα για μαστροπεία η μητέρα

Λέστερ: Απολύθηκε ο προπονητής της γυναικείας ομάδας λόγω σχέσης με παίκτρια