Αλεξάνδρα Παναγιώταρου: «Νευρίασα πάρα πολύ, ήθελα να τον πιάσω από το τσουλούφι και να τον ξεσηκώσω»

21:30 - 01/08/2022

Για τη σχέση της με τον Στάθη Σχίζα, την πορεία του στο Survivor και τα σχόλια που άκουγε για εκείνον […] The post Αλεξάνδρα Παναγιώταρου: «Νευρίασα πάρα πολύ, ήθελα να τον πιάσω από το τσουλούφι και να τον ξεσηκώσω» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αλεξάνδρα Παναγιώταρου: Το είχα πάρει προσωπικά, ήθελα να τον πιάσω από το τσουλούφι και να τον ξεσηκώσω

“Νευρίαζα πάρα πολύ. Στην προσωπική του ζωή είναι εκρηκτικός χαρακτήρας και στο Survivor τον έβλεπα πολύ μαζεμένο” δήλωσε η Αλεξάνδρα Παναγιώταρου. Η Αλεξάνδρα Παναγιώταρου έδωσε συνέντευξη στο ΟΚ! και στην Μαρία Παπαϊωάννου και μίλησε για τον Στάθη Σχίζα και πως είδε την πορεία του στο Survivor. Αλεξάνδρα, πώς ένιωθες βλέποντάς τον από την τηλεόραση; Eίμαι ... Περισσότερα To άρθρο Αλεξάνδρα Παναγιώταρου: Το είχα πάρει προσωπικά, ήθελα να τον πιάσω από το τσουλούφι και να τον ξεσηκώσω δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Αλεξάνδρα Παναγιώταρου: Το είχα πάρει προσωπικά, ήθελα να τον πιάσω από το τσουλούφι

Η Αλεξάνδρα Παναγιώταρου έδωσε συνέντευξη στο ΟΚ! και στην Μαρία Παπαϊωάννου και μίλησε για τον αγαπημένο της.Η Αλεξάνδρα Παναγιώταρου έδωσε συνέντευξη στο ΟΚ! και στην Μαρία Παπαϊωάννου και μίλησε για τον αγαπημένο της.Συγκεκριμένα το μοντέλο αναφέρθηκε στον Στάθη Σχίζα και το πώς είδε την πορεία του στο Survivor. Αλεξάνδρα, πώς ένιωθες βλέποντάς τον από την τηλεόραση; Eίμαι πολύ προστατευτική με τα άτομα που έχω στη ζωή μου. Τους υποστηρίζω πιο πολύ […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Αλεξάνδρα Παναγιώταρου: «Νευρίασα πάρα πολύ, ήθελα να τον πιάσω από το τσουλούφι και να τον ξεσηκώσω»

Για τη σχέση της με τον Στάθη Σχίζα, την πορεία του στο Survivor και τα σχόλια που άκουγε για εκείνον μίλησε η Αλεξάνδρα Παναγιώταρου στο ΟΚ και στην Μαρία Παπαϊωάννου. «Eίμαι πολύ προστατευτική με τα άτομα που έχω στη ζωή μου. Τους υποστηρίζω πιο πολύ απ’ ό,τι τον εαυτό μου. Αν ακούσω κακό λόγο, γίνομαι […]

Διαβάστε το στο dete.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»