Ρεμπέτισσα Μαριώ: «Ο Άγιος Παΐσιος ήταν θείος μου, μου στάθηκε σε πολύ δύσκολες στιγμές της ζωή μου»

12:38 - 04/08/2022

Ρεμπέτισσα Μαριώ: «Ο Άγιος Παΐσιος ήταν θείος μου, μου στάθηκε σε πολύ δύσκολες στιγμές της ζωή μου» Στην εκπομπή Πάμε Δανάη και στον δημοσιογράφο Αλέξη Μίχα μίλησε η Μαριώ. Η γνωστή ρεμπέτισσα για πρώτη φορά αποκάλυψε την συγγένειά της με τον Άγιο Παΐσιο. «Είχα πάει στα Ιωάννινα, ήρθαν δύο κορίτσια στη ρεσεψιόν και μου άφησαν ένα σημείωμα. Συναντηθήκαμε και […]

Διαβάστε Περισσότερα στο diaforetiko.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ρεμπέτισσα Μαριώ: «Ο Άγιος Παΐσιος ήταν θείος μου, μου στάθηκε σε πολύ δύσκολες στιγμές της ζωή μου»

Ρεμπέτισσα Μαριώ: Η εξομολόγηση της για τον άγιο Παΐσιο. Το άρθρο Ρεμπέτισσα Μαριώ: «Ο Άγιος Παΐσιος ήταν θείος μου, μου στάθηκε σε πολύ δύσκολες στιγμές της ζωή μου» εμφανίστηκε πρώτα στο ΕΚΚΛΗΣΙΑ ONLINE.

Διαβάστε το στο ekklisiaonline.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ diaforetiko.gr

Δεκαπενταύγουστος: Πόσο ετών κοιμήθηκε η Παναγία – Γιατί το σώμα της δεν βρέθηκε ποτέ

Πολλά Μπράβο – Παράδειγμα Προς Μίμηση: Ιερέας Στη Πάρο Επιτρέπει Σε Σκυλάκια Να Μπαίνουν Στο Χώρο Της Εκκλησίας

Ζευγάρι 79 και 83 ετών καθηλώνει το κοινό με μία εκπληκτική χορογραφία στον πάγο

Πατέρας Φιλόθεος Φάρος: «Τι σχέση έχει ο κλήρος με τα χρυσαφικά; Ο Χριστός κυκλοφορούσε ξιπόλητος»…

Παξοί – Αντιπαξοί: Ένας μικρός τροπικός παράδεισος καταμεσής του Ιονίου

Βαρύ πένθος για τον Νίκο Μερτζάνη: «Η Μαίρη μου έφυγε χθες» – Η ανάρτηση για τον θάνατο της συζύγου του