Νίκος Ανδρουλάκης: Η κυβέρνηση κατακλύζει με χυδαίες διαρροές τον δημόσιο διάλογο

18:02 - 07/08/2022

Τρεις μέρες μετά την αποκάλυψη ότι η ΕΥΠ παρακολουθούσε το κινητό μου τηλέφωνο, την ίδια περίοδο μάλιστα που έγινε απόπειρα παγίδευσης του και με το λογισμικό Predator, που έχει τη δυνατότητα να σε βιντεοσκοπεί 24 ώρες το 24ωρο, η κυβέρνηση κατακλύζει με χυδαίες διαρροές τον δημόσιο διάλογο, αναφέρει σε γραπτή του δήλωση ο πρόεδρος του Το άρθρο Νίκος Ανδρουλάκης: Η κυβέρνηση κατακλύζει με χυδαίες διαρροές τον δημόσιο διάλογο εμφανίστηκε πρώτα στο Paraskhnio.gr.

Διαβάστε Περισσότερα στο paraskhnio.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ανδρουλάκης: Η κυβέρνηση κατακλύζει με χυδαίες διαρροές τον δημόσιο διάλογο - Για ποιο λόγο ήμουν υπό παρακολούθηση;

Παρέμβαση για την υπόθεση της παρακολούθησής του από την ΕΥΠ έκανε με ανάρτησή του στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης ο πρόεδρος του ΠΑΣΟΚ - ΚΙΝΑΛ...

Διαβάστε το στο Zougla

Ανδρουλάκης κατά κυβέρνησης για χυδαίες διαρροές εναντίον του

«Τρεις μέρες μετά την αποκάλυψη ότι η ΕΥΠ παρακολουθούσε το κινητό μου τηλέφωνο, την ίδια περίοδο μάλιστα που έγινε απόπειρα παγίδευσης του και με το λογισμικό Predator, που έχει τη δυνατότητα να σε βιντεοσκοπεί 24 ώρες το 24ωρο, η κυβέρνηση κατακλύζει με χυδαίες διαρροές τον δημόσιο διάλογο» αναφέρει σε γραπτή του δήλωση ο πρόεδρος του […] The post Ανδρουλάκης κατά κυβέρνησης για χυδαίες διαρροές εναντίον του appeared first on Militaire.gr.

Διαβάστε το στο militaire.gr

Ανδρουλάκης: Γιατί ήμουν υπό παρακολούθηση; - Χυδαίες διαρροές της κυβέρνησης στον δημόσιο διάλογο

Ανδρουλάκης: Γιατί ήμουν υπό παρακολούθηση; - Χυδαίες διαρροές της κυβέρνησης στον δημόσιο διάλογοvdounis Sun, 07/08/2022 - 18:26

Διαβάστε το στο sofokleousin.gr

Οργή Ανδρουλάκη για υποκλοπές: Η κυβέρνηση κατακλύζει με χυδαίες διαρροές τον δημόσιο διάλογο

Οργισμένη αντίδραση του προέδρου του ΠΑΣΟΚ Νίκου Ανδρουλάκη προκαλούν διαρροές σχετικά με τις παρακολουθήσεις της ΕΥΠ εις βάρος του. «Η κυβέρνηση κατακλύζει με χυδαίες διαρροές τον δημόσιο διάλογο» επισημαίνει και κάνει…Περισσότερα...

Διαβάστε το στο Cnn.gr

Ανδρουλάκης: Η κυβέρνηση κατακλύζει με χυδαίες διαρροές τον δημόσιο διάλογο – Για ποιο λόγο ήμουν υπό παρακολούθηση;

Παρέμβαση για την υπόθεση της παρακολούθησής του από την ΕΥΠ έκανε με ανάρτησή του στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης ο πρόεδρος του ΠΑΣΟΚ - ΚΙΝΑΛ, Νίκος Ανδρουλάκης. Ο κ. Ανδρουλάκης τονίζει: «Τρεις μέρες μετά την αποκάλυψη ότι η ΕΥΠ παρακολουθούσε το κινητό μου τηλέφωνο, την ίδια περίοδο μάλιστα που έγινε απόπειρα παγίδευσης του και με το λογισμικό Predator, που έχει τη δυνατότητα να σε βιντεοσκοπεί 24 ώρες το 24ωρο, η κυβέρνηση κατακλύζει με χυδαίες διαρροές τον δημόσιο διάλογο. Κυκλοφορούν σενάρια εκτός πραγματικότητας εμπλέκοντας τρίτες χώρες ότι τάχα αυτές ζήτησαν την παρακολούθησή μου διασύροντας τη χώρα διεθνώς. Οι Πρέσβεις της Ουκρανίας και της Αρμενίας τους διέψευσαν δημόσια. Παράλ

Διαβάστε το στο lamianow.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ paraskhnio.gr

Συνέντευξη Μητσοτάκη στο κεντρικό δελτίου του ΣΚΑΪ το βράδυ της Πέμπτης

Κικίλιας για ΑΙΓΙΣ: Μέσα σε 9 μήνες προκηρύξαμε διαγωνισμούς ύψους 1,5 δισ. ευρώ – Θα δώσουμε μάχη το καλοκαίρι

Ευρυδίκη Βαλαβάνη: Η ζωή της μετά το «Survivor» και ο νέος της σύντροφος

Ελεονώρα Μελέτη: Απαντά για τις χυδαίες επιθέσεις που δέχεται για την απόφασή της να κατέβει στις Ευρωεκλογές

Μητσοτάκης για το Πρόγραμμα “Αιγίς”: Η πρόληψη, η καταστολή και η αποκατάσταση, το τρίπτυχο για την προστασία της ανθρώπινης ζωής

Κεραμέως από Βρυξέλλες: Η Τεχνική Υποστήριξη της Κομισιόν, πολύτιμος αρωγός στα μεταρρυθμιστικά επιτεύγματα της χώρας μας