Άνδρος: «Γιατί μου κόψανε το χέρι;» - Η περιγραφή του φίλου του 15χρονου που χτύπησε ταχύπλοο

07:06 - 10/08/2022

Άνδρος: Ο 20χρονος φίλος του 15χρονου με τον οποίο έκαναν μαζί ψαροντούφεκο περιέγραψε τη στιγμή του ατυχήματος με το ταχύπλοοΠερισσότερα...

Διαβάστε Περισσότερα στο NewsBomb
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Άνδρος: «Γιατί μου κόψανε το χέρι;» - Τα πρώτα λόγια του 15χρονου μετά τον τραυματισμό του από ταχύπλοο

«Η μόνη σκέψη που θυμάμαι να κάνω,  ήταν ποια στιγμή θα περάσει από πάνω μας η προπέλα να πεθάνουμε» - Σοκάρει η περιγραφή του φίλου του 15χρονου 

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

«Γιατί μου κόψανε το χέρι;» - Η πρώτη κουβέντα του 15χρονου μετά τον τραυματισμό από ταχύπλοο στην Άνδρο

Συγκλονίζουν τα πρώτα λόγια του 15χρονου που, την περασμένη Κυριακή (07.08.2022), τραυματίστηκε από ταχύπλοο την ώρα που έκανε ψαροτούφεκο με φίλο του σε παραλία της Άνδρου. Μαζί με έναν 20χρονο φίλο του είχαν βουτήξει στην περιοχή Φαράγγι, κοντά στον όρμο του Κορθίου. Τις δραματικές στιγμές αμέσως μετά το ατύχημα στην Άνδρο περιέγραψε ο 20χρονος ψαροτουφεκάς. ... Περισσότερα To άρθρο «Γιατί μου κόψανε το χέρι;» - Η πρώτη κουβέντα του 15χρονου μετά τον τραυματισμό από ταχύπλοο στην Άνδρο δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Άνδρος: «Γιατί μου κόψανε το χέρι;», η περιγραφή του φίλου του 15χρονου που χτύπησε ταχύπλοο

Ο 20χρονος φίλος του 15χρονου με τον οποίο έκαναν μαζί ψαροντούφεκο περιέγραψε τη στιγμή του ατυχήματος με το ταχύπλοο.

Διαβάστε το στο Gazzetta

Άνδρος: «Γιατί μου κόψανε το χέρι;» – Τα πρώτα λόγια του 15χρονου που τραυματίστηκε από ταχύπλοο

Τις δραματικές στιγμές που έζησε ο 15χρόνος, ο οποίος τραυματίστηκε από ταχύπλοο την ώρα που έκανε ψαροντούφεκο σε παραλία της Άνδρου το απόγευμα της περασμένης Κυριακής, περιέγραψε ο 20χρονος φίλος του που ήταν μαζί του. «Η μόνη σκέψη που θυμάμαι να κάνω, αφού βρεθήκαμε κάτω από το σκάφος, ήταν ποια στιγμή θα περάσει από πάνω μας η προπέλα και θα πεθάνουμε, δηλαδή ήταν πολύ τρομακτική η στιγμή» συγκλονίζει ο νεαρός μιλώντας στο Star. Περιγράφοντας τι συνέβη εκείνες τις στιγμές, ο φίλος του 15χρονου λέει: «εμείς ήμασταν σε μια απόσταση 15 – 20 μέτρα από την ακτή και ψαρεύαμε. Είχαμε τη σημαδούρα μας μαζί μας, δεμένη πάνω στον Θοδωρή, σε μια απόσταση 10 μέτρων. Και ενώ ο 15χρονος έδε

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Άνδρος: «Γιατί μου κόψανε το χέρι;»- Τα πρώτα λόγια του 15χρονου

Τις δραματικές στιγμές που έζησε ο 15χρόνος, ο οποίος τραυματίστηκε από ταχύπλοο την ώρα που έκανε ψαροντούφεκο σε παραλία της Άνδρου το απόγευμα της περασμένης Κυριακής, περιέγραψε ο 20χρονος φίλος του που ήταν μαζί του.

Διαβάστε το στο thebest.gr

«Γιατί μου κόψανε το χέρι;»: Τα πρώτα λόγια του 15χρονου μετά τον τραυματισμό του από ταχύπλοο στην Άνδρο

Ο 15χρόνος, ο οποίος τραυματίστηκε από ταχύπλοο την ώρα που έκανε ψαροντούφεκο σε παραλία της Άνδρου το απόγευμα της περασμένης Κυριακής, και τις δραματικές στιγμές περιέγραψε ο 20χρονος φίλος του που ήταν μαζί του.Ο 15χρόνος, ο οποίος τραυματίστηκε από ταχύπλοο την ώρα που έκανε ψαροντούφεκο σε παραλία της Άνδρου το απόγευμα της περασμένης Κυριακής, και τις δραματικές στιγμές περιέγραψε ο 20χρονος φίλος του που ήταν μαζί του.«Η μόνη σκέψη που θυμάμαι να κάνω, αφού βρεθήκαμε κάτω από το σκάφος, ήταν ποια στιγμή θα περάσει από πάνω μας η […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Άνδρος: "Γιατί μου κόψανε το χέρι;" - Συγκλονίζει η περιγραφή του φίλου του 15χρονου που χτυπήθηκε από ταχύπλοο

O 20χρονος ψαροντουφεκάς περιέγραψε πώς εκείνος και ο φίλος του γλίτωσαν την τελευταία στιγμή, όταν το ταχύπλοο πέρασε με ταχύτητα από πάνω τους.

Διαβάστε το στο thetoc.gr

Άνδρος: «Γιατί μου κόψανε το χέρι;» – Τα πρώτα λόγια του 15χρονου μετά τον τραυματισμό από ταχύπλοο

Τις δραματικές στιγμές που έζησε ο 15χρόνος, ο οποίος τραυματίστηκε από ταχύπλοο την ώρα που έκανε ψαροντούφεκο σε παραλία της Άνδρου το απόγευμα της περασμένης Κυριακής, περιέγραψε ο 20χρονος φίλος του που ήταν μαζί του. «Η μόνη σκέψη που θυμάμαι να κάνω, αφού βρεθήκαμε κάτω από το σκάφος, ήταν ποια στιγμή θα περάσει από πάνω […] Διαβάστε ολόκληρο το άρθρο Άνδρος: «Γιατί μου κόψανε το χέρι;» – Τα πρώτα λόγια του 15χρονου μετά τον τραυματισμό από ταχύπλοο.

Διαβάστε το στο fimes.gr

Τραυματισμός 15χρονου στην Άνδρο: «Γιατί μου έκοψαν το χέρι;» -Σοκάρει η περιγραφή του φίλου του

Η εγχείρηση του 15χρονου ήταν επιτυχημένη, ωστόσο σύμφωνα με τους γιατρούς τα επόμενα δύο 24ωρα θεωρούνται κρίσιμα.

Διαβάστε το στο Skai.gr

Ανδρος: «Γιατί μου κόψανε το χέρι;» – Νοσηλεύεται στο ΚΑΤ ο 15χρονος που χτυπήθηκε από ταχύπλοο

O 20χρονος φίλος του, ήταν ο σωτήρας του. Ο 15χρονος που τραυματίστηκε σοβαρά στο χέρι από προπέλα ταχυπλόου ίσως σήμερα να μην ζούσε αν δεν υπήρχε ο φίλος του, ο οποίος αντιλήφθηκε το ταχύπλοο να πλησιάζει και κατάφερε να τραβήξει τον ανήλικο την τελευταία στιγμή, πριν η προπέλα τον χτυπήσει στο κεφάλι με ολέθριες συνέπειες. Ο 20χρονος εξιστόρησε τις δραματικές στιγμές που έζησε ο 15χρόνος το απόγευμα της περασμένης Κυριακής στην παραλία Της Γριάς το Πήδημα στην Ανδρο, όπου έκαναν ψαροντούφεκο. «Η μόνη σκέψη που θυμάμαι να κάνω, αφού βρεθήκαμε κάτω από το σκάφος, ήταν ποια στιγμή θα περάσει από πάνω μας η προπέλα και θα πεθάνουμε, δηλαδή ήταν πολύ τρομακτική η στιγμή» λέει ο νεαρός μιλώντας

Διαβάστε το στο lamianow.gr

«Γιατί μου κόψανε το χέρι;» – Η πρώτη κουβέντα του 15χρονου μετά τον τραυματισμό από ταχύπλοο

Συγκλονίζουν τα πρώτα λόγια του 15χρονου που, την περασμένη Κυριακή (07.08.2022), τραυματίστηκε από ταχύπλοο την ώρα που έκανε ψαροτούφεκο με φίλο του σε παραλία της Άνδρου. Μαζί με έναν 20χρονο φίλο του είχαν βουτήξει στην περιοχή Φαράγγι, κοντά στον όρμο του Κορθίου. Τις δραματικές στιγμές αμέσως μετά το ατύχημα στην Άνδρο περιέγραψε ο 20χρονος ψαροτουφεκάς. […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Άνδρος: "Γιατί μου κόψανε το χέρι;" - Συγκλονίζουν τα λόγια του 15χρονου που χτυπήθηκε από ταχύπλοο

Με φωνή που τρέμει ακόμα από το σοκ, ο 20χρονος ψαροντουφεκάς περιέγραψε στο Star πώς εκείνος και ο φίλος του γλίτωσαν την τελευταία στιγμή, όταν το ταχύπλοο πέρασε με ταχύτητα από πάνω τους. Οι δύο φίλοι ψάρευαν στην περιοχή Φαράγγι [...]

Διαβάστε το στο matrix24.gr

«Γιατί μου κόψανε το χέρι;» - Τα πρώτα λόγια του 15χρονου μετά τον τραυματισμό

Από ταχύπλοο

Διαβάστε το στο patrasevents.gr

Άνδρος: «Γιατί μου κόψανε το χέρι;» – Τα πρώτα λόγια του 15χρονου μετά τον τραυματισμό του από ταχύπλοο

Τις δραματικές στιγμές που έζησε ο 15χρόνος, ο οποίος τραυματίστηκε από ταχύπλοο την ώρα που έκανε ψαροντούφεκο σε παραλία της Άνδρου το απόγευμα της περασμένης Κυριακής, περιέγραψε ο 20χρονος φίλος του που ήταν μαζί του. «Η μόνη σκέψη που θυμάμαι να κάνω, αφού βρεθήκαμε κάτω από το σκάφος, ήταν ποια στιγμή θα περάσει από πάνω μας η προπέλα να πεθάνουμε, δηλαδή ήταν πολύ τρομακτική η στιγμή», είπε χαρακτηριστικά στο STAR. Περιγράφοντας τι συνέβη, ο φίλος του 15χρονου Θοδωρή είπε ότι «εμείς ήμασταν σε μια απόσταση 15 - 20 μέτρα από την ακτή και ψαρεύαμε. Είχαμε τη σημαδούρα μας μαζί μας, δεμένη πάνω στον Θοδωρή, σε μια απόσταση 10 μέτρων. Και ενώ ο Θοδωρής έδενε το ψάρι στο σώμα του και κοιτούσε

Διαβάστε το στο grtimes.gr

Άνδρος: “Γιατί μου κόψανε το χέρι;” – Τα πρώτα λόγια του 15χρονου μετά τον τραυματισμό του από ταχύπλοο

Τις δραματικές στιγμές που έζησε ο 15χρόνος, ο οποίος τραυματίστηκε από ταχύπλοο την ώρα που έκανε ψαροντούφεκο σε παραλία της Άνδρου το απόγευμα της περασμένης Κυριακής, περιέγραψε ο 20χρονος φίλος του που ήταν μαζί του. «Η μόνη σκέψη που θυμάμαι να κάνω, αφού βρεθήκαμε κάτω από το σκάφος, ήταν ποια στιγμή θα περάσει από πάνω μας η προπέλα […] The post Άνδρος: “Γιατί μου κόψανε το χέρι;” – Τα πρώτα λόγια του 15χρονου μετά τον τραυματισμό του από ταχύπλοο appeared first on Empisteutiko.gr.

Διαβάστε το στο empisteutiko.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ NewsBomb

Τα τουρκικά πρωτοσέλιδα για τον αποκλεισμό της Φερνερμπαχτσέ από τον Ολυμπιακό

Ο ΙΑΕΑ λέει ότι δεν υπάρχουν ζημιές στις πυρηνικές εγκαταστάσεις του Ιράν

Καιρός: Προ των πυλών επικίνδυνα φαινόμενα – Κίνδυνος για πλημμύρες

Ο ισραηλινός στρατός δηλώνει ότι δεν έχει "κανένα σχόλιο" μετά τις αναφορές για εκρήξεις στο Ιράν

Παγκόσμιος συναγερμός - Το Ισραήλ πραγματοποιεί επίθεση με πυραύλους στο Ιράν

Βαθμολογία UEFA: Δύσκολη η 15η θέση - Μόνο μαθηματικές ελπίδες