Ανώγεια: Σήμερα η απολογία του 33χρονου για τον βιασμό 32χρονης - "Δεν είμαι βιαστής"

07:42 - 10/08/2022

Ο 33χρονος αρνείται τις κατηγορίες και υποστηρίζει ότι υπήρξε ερωτική συνεύρεση με συναίνεση όμως της κοπέλας.

Διαβάστε Περισσότερα στο thetoc.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ανώγεια: Προφυλακιστέος ο 33χρονος που κατηγορείται για τον βιασμό 32χρονης

Ο 33χρονος από τα Ανώγεια δεν αποδέχεται την κατηγορία.

Διαβάστε το στο in.gr

Ανώγεια: Προφυλακιστέος ο 33χρονος που κατηγορείται για τον βιασμό 32χρονης

Ο 33χρονος από τα Ανώγεια δεν αποδέχεται την κατηγορία.

Διαβάστε το στο tovima

Ανώγεια: Προφυλακιστέος ο 33χρονος για την υπόθεση βιασμού 32χρονης

Προφυλακιστέος με τη σύμφωνη γνώμη ανακριτή και εισαγγελέα ο 33χρονος από τα Ανώγεια για την υπόθεση βιασμού. Προφυλακιστέος τελικά, με τη σύμφωνη γνώμη ανακριτή και εισαγγελέα ο 33χρονος κατηγορούμενος από τα Ανώγεια για την υπόθεση βιασμού που καταγγέλθηκε από 32χρονη Ελληνίδα με τόπο διαμονής την Αθήνα. Για πάνω από επτά ώρες ο κατηγορούμενος κατέθετε τις δικές του θέσεις για το συμβάν και την κατηγορία όπως του αποδόθηκε, εμμένοντας στη θέση του ότι όσα συνέβησαν αφορούσαν σε κοινή συναίνεση τόσο του ιδίου όσο και της 32χρονης. Ανακριτής και εισαγγελέας αποφάσισαν την προσωρινή του κράτηση και ο κατηγορούμενος θα μεταφερθεί σε πρώτο χρόνο στις φυλακές της Αγιάς Χανίων. Πηγή: ΑΠΕ-ΜΠΕ ΔΙΑΒΑΣΤ

Διαβάστε το στο grtimes.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thetoc.gr

Ενταση κατά τη μεταγωγή του Μίχου στην υπόθεση του Κολωνού

Ο Γιάννης Πλούταρχος απαντά για το ξέσπασμα του Γρηγόρη Αρναούτογλου: "Τον έχω δει δυο φορές στη ζωή μου, σας κοροϊδεύει"

Δημήτρης Κόκοτας: Σε κρίσιμη κατάσταση ο τραγουδιστής μετά το έμφραγμα - Τα τελευταία νέα για την υγεία του

Sin Boy: Κουκουλοφόροι χτύπησαν τον τράπερ σε ζωντανή μετάδοση μέσα σε κομμωτήριο [βίντεο]

Παρτιζάν-Ολυμπιακός 69-74: Απίστευτη ανατροπή από το -14 και "ζωντανός" για το πλεονέκτημα έδρας στα πλέι οφ

Πρόταση δυσπιστίας- Ανδρουλάκης: Το πρωί καταγγέλατε αποσταθεροποίηση και το βράδυ συνεργάτες σας έπιναν ποτάρες μαζί;