Ιθάκη: Χειροπέδες σε 32χρονο που ξυλοκόπησε τη σύντροφό του – Βρέθηκε από λιμενικούς με μώλωπες

20:36 - 10/08/2022

Σοκ στην Ιθάκη. Συνελήφθη 32χρονος που παραδέχτηκε ότι χτύπησε την 27χρονη σύντροφό του. Τις φωνές της κοπέλας άκουσαν άνδρες του Λιμενικού που έσπευσαν για βοήθεια. Οι άνδρες του Λιμενικού στην Ιθάκη παρατήρησαν ότι η 27χρονη είχε μώλωπες στα χέρια της και τη ρώτησαν πώς έγιναν. Η κοπέλα δεν απάντησε κάτι συγκεκριμένο με αποτέλεσμα οι λιμενικοί ... Περισσότερα To άρθρο Ιθάκη: Χειροπέδες σε 32χρονο που ξυλοκόπησε τη σύντροφό του – Βρέθηκε από λιμενικούς με μώλωπες δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ιθάκη: 32χρονος ξυλοκόπησε την 27χρονη φίλη του – Γέμισε μώλωπες σε όλο της το σώμα

Οι αρχές προχώρησαν σε σύλληψη 32χρονου που ξυλοκόπησε τη φίλη του στην ΙθάκηΠερισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Ιθάκη: Χειροπέδες σε 32χρονο που ξυλοκόπησε τη σύντροφό του

Συνελήφθη στην Ιθάκη 32χρονος που παραδέχτηκε ότι χτύπησε την 27χρονη σύντροφό του. Τις φωνές της κοπέλας άκουσαν άνδρες του Λιμενικού που έσπευσαν για βοήθεια. Οι άνδρες του Λιμενικού παρατήρησαν ότι η 27χρονη είχε μώλωπες στα χέρια της και τη ρώτησαν πώς έγιναν. Η κοπέλα δεν απάντησε κάτι συγκεκριμένο με αποτέλεσμα οι λιμενικοί να την οδηγήσουν στο Κέντρο Υγείας του νησιού. Στην ιατρική εξέταση που ακολούθησε βρέθηκαν και άλλοι μώλωπες στο σώμα της. Κατόπιν ενημερώθηκε εισαγγελέας, ενώ ο 32χρονος σύντροφος της νεαρής γυναίκας μεταφέρθηκε στο Λιμεναρχείο, όπου και παραδέχτηκε ότι έχει χτυπήσει την 27χρονη. Στη συνέχεια συνελήφθη για ενδοοικογενειακή σωματική βλάβη και παραπέμφθηκε στο αυ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Ο Πούτιν έφτιαξε κέντρο εμπειρογνωμόνων για να ελέγχει τα βιβλία

Καίτη Γκρέυ: Οι οικογενειακές αντιπαραθέσεις για την κατάσταση της υγείας της

Δορυφόρος της NASA καταγράφει την αφρικανική σκόνη πάνω από την Ελλάδα

Μάριος Αθανασίου: «Το να κάνω προεκλογικό αγώνα δεν θα ήταν σωστό»

Λωρίδα της Γάζας: «Ανέφικτη η εκκένωση της Ράφα» λέει ο διευθυντής του Διεθνούς Ερυθρού Σταυρού

Χρύσα Κατσαρίνη: Δεν έχω επαφές με τον Αρναούτογλου, δεν νομίζω ότι θα ήθελε να συνεργαστεί ξανά μαζί μου