Ασημίνα Χατζηανδρέου: Αυτή ήταν η πιο δύσκολη στιγμή της στο Survivor

23:02 - 11/08/2022

Η Ασημίνα Χατζηανδρέου έδωσε συνέντευξη στο Λοιπόν και στην Μαρία Σοφιανού και μίλησε για το τι δυσκόλεψε περισσότερο με τη […] The post Ασημίνα Χατζηανδρέου: Αυτή ήταν η πιο δύσκολη στιγμή της στο Survivor appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ασημίνα Χατζηανδρέου: Ήταν η πιο δύσκολη στιγμή μου στο Survivor, ήθελα να τα παρατήσω

“Έκλαιγα, θύμωνα, χαιρόμουν, άφηνα τον εαυτό μου να είναι αληθινός και νομίζω ότι αυτό εκτίμησε κι ο κόσμος” είπε η Ασημίνα Χατζηανδρέου. Η Ασημίνα Χατζηανδρέου έδωσε συνέντευξη στο Λοιπόν και στην Μαρία Σοφιανού και μίλησε για την πιο δύσκολη στιγμή της στο Survivor, σε σημείο που ήθελε να αποχωρήσει. Τελειώνοντας το Survivor, τι είναι αυτό ... Περισσότερα To άρθρο Ασημίνα Χατζηανδρέου: Ήταν η πιο δύσκολη στιγμή μου στο Survivor, ήθελα να τα παρατήσω δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Ασημίνα Χατζηανδρέου: Η αποκάλυψη για την πιο δύσκολη στιγμή στο Survivor

Ασημίνα Χατζηανδρέου: Το «βουνό» του Survivor μίλησε για τις δυσκολίες και την εμπειρία της στο ριάλιτι επιβίωσης. Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»