«Χάσαμε ένα λαμπρό φως»: Το συγκινητικό αντίο του γιου της ηθοποιού Αν Χεκ στη μητέρα του

10:24 - 13/08/2022

Φόρο τιμής στη μητέρα του, Αν Χεκ, απέτισε ο γιος της σημειώνοντας ότι η οικογένεια της έχασε «μια ευγενική και χαρούμενη ψυχή, μια μητέρα που αγαπούσε τα παιδιά της και μια αφοσιωμένη φίλη».

Διαβάστε Περισσότερα στο lykavitos.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

«Χάσαμε ένα λαμπρό φως»: Το συγκινητικό αντίο του γιου της ηθοποιού Anne Heche στη μητέρα του

Φόρο τιμής στη μητέρα του, Anne Heche, απέτισε ο γιος της σημειώνοντας ότι η οικογένεια της έχασε «μια ευγενική και χαρούμενη ψυχή, μια μητέρα που αγαπούσε τα παιδιά της και μια αφοσιωμένη φίλη». Σε ανακοίνωσή του ο Χόμερ Λαφούν, γιος της Χεκ, που πέθανε χθες Παρασκευή, αφού την αποσυνέδεσαν από τη μηχανική υποστήριξη, μια εβδομάδα μετά το τροχαίο στο οποίο ενεπλάκη, σημειώνει: «Ο αδελφός μου Άτλας κι εγώ χάσαμε τη μητέρα μας. Μετά από έξι μέρες σχεδόν απίστευτων συναισθηματικών εναλλαγών, μου έμεινε μια βαθειά, ανείπωτη θλίψη. Ελπίζω η μητέρα μου να απελευθερώθηκε από τους πόνους και να άρχισε να εξερευνά την αιώνια ελευθερία της, όπως θέλω να φαντάζομαι». Η Χεκ είχε υποστεί σοβαρές κρανιοεγκε

Διαβάστε το στο grtimes.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ lykavitos.gr

Τρίκαλα: Ανοιξιάτικο χιόνι στα λιβάδια στο Περτούλι μια ανάσα πριν το Πάσχα

Δώρο Πάσχα: Πότε καταβάλλεται, πώς υπολογίζεται, τι ισχύει με τους ανέργους

Στην Τουρκία ο ηγέτης της Χαμάς για συνομιλίες με τον Ερντογάν, που διεκδικεί μεσολαβητικό ρόλο στο Παλαιστινιακό

Η Βόρεια Κορέα έκανε πυραυλική δοκιμή Κρουζ και δοκιμαστική εκτόξευση ενός νέου αντιαεροπορικού πυραύλου

Εορτολόγιο: Ποιοι γιορτάζουν σήμερα

Αποκαλύφθηκε η ηλικία και η καταγωγή της δημοφιλέστερης ποικιλίας καφέ