Θετικός στον κορωνοϊό ο Μπουρλά - «Έχω λάβει τέσσερις δόσεις και κάνω αγωγή με Paxlovid»

15:22 - 15/08/2022

«Έχω ήπια συμπτώματα» ενημέρωσε ο επικεφαλής της Pfizer

Διαβάστε Περισσότερα στο ProtoThema.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Θετικός στον κορωνοϊό ο Μπουρλά - Ο επικεφαλής της Pfizer έχει κάνει τέσσερις δόσεις εμβολίου

Θετικός στον κορωνοϊό διαγνώστηκε ο Άλμπερτ Μπουρλά, παρά το γεγονός ότι έχει κάνει τέσσερις δόσεις εμβολίου. Ο επικεφαλής της Pfizer έκανε γνωστό πως...

Διαβάστε το στο Zougla

Θετικός στον κορωνοϊό ο Άλμπερτ Μπουρλά - Έχει κάνει και τις τέσσερις δόσεις

Θετικός στον κοροναϊό διαγνώστηκε ο CEO της Pfizer, Άλμπερτ Μπουρλά. Όπως έκανε γνωστό ο ίδιος  έχει λάβει τέσσερις δόσεις εμβολίου και ακολουθεί αγωγή με το αντιικό χάπι Paxlovid.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Μπουρλά: Κόλλησε κορονοϊό και ο επικεφαλής της Pfizer – «Έχω λάβει τέσσερις δόσεις και κάνω αγωγή με Paxlovid»

Θετικός στον κορoνοϊό διαγνώστηκε ο Άλμπερτ Μπουρλά. Ο επικεφαλής της Pfizer έκανε γνωστό πως έχει λάβει τέσσερις δόσεις εμβολίου και ακολουθεί αγωγή με το αντιικό χάπι Paxlovid. Θετικός στον κορoνοϊό διαγνώστηκε ο Άλμπερτ Μπουρλά. Ο επικεφαλής της Pfizer έκανε γνωστό πως έχει λάβει τέσσερις δόσεις εμβολίου και ακολουθεί αγωγή με το αντιικό χάπι Paxlovid. Η ανάρτησή του: «Θα ήθελα να σας ενημερώσω ότι βρέθηκα θετικός στην COVID-19. Είμαι ευγνώμων που έχω λάβει τέσσερις δόσεις του εμβολίου Pfizer-BioNTech και αισθάνομαι καλά, ενώ εμφανίζω […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Θετικός στον κορωνοϊό o Μπουρλά – Εχει κάνει και τις τέσσερις δόσεις

Θετικός στον κοροναϊό διαγνώστηκε ο CEO της Pfizer, Άλμπερτ Μπουρλά. Όπως έκανε γνωστό ο ίδιος έχει λάβει τέσσερις δόσεις εμβολίου και ακολουθεί αγωγή με το αντιικό χάπι Paxlovid. Η ανάρτησή του: «Θα ήθελα να σας ενημερώσω ότι βρέθηκα θετικός στην COVID-19. Είμαι ευγνώμων που έχω λάβει τέσσερις δόσεις του εμβολίου Pfizer-BioNTech και αισθάνομαι καλά, ενώ […]

Διαβάστε το στο mikrometoxos.gr

Θετικός στον κορωνοϊό ο Μπουρλά – Τι ανέφερε

Θετικός στον κορωνοϊό διαγνώστηκε ο Άλμπερτ Μπουρλά. Ο επικεφαλής της Pfizer έκανε γνωστό πως έχει λάβει τέσσερις δόσεις εμβολίου κατά του κορωνοϊού και ακολουθεί αγωγή με το αντιικό χάπι Paxlovid. Η ανάρτησή του Άλμπερτ Μπουρλά:

Διαβάστε το στο lykavitos.gr

Θετικός στον κορωνοϊό ο Μπουρλά: «Έχω λάβει τέσσερις δόσεις και κάνω αγωγή με Paxlovid»

Θετικός στον κορωνοϊό διαγνώστηκε ο επικεφαλής της Pfizer, Άλμπερτ Μπουρλά,όπως έκανε γνωστό ο ίδιος σε ανάρτησή του στα κοινωνικά δίκτυα.Περισσότερα...

Διαβάστε το στο Cnn.gr

Κόλλησε κορονοϊό και ο Μπουρλά – «Έχω λάβει τέσσερις δόσεις και κάνω αγωγή με Paxlovid»

Θετικός στον κορωνοϊό διαγνώστηκε ο Άλμπερτ Μπουρλά. Ο επικεφαλής της Pfizer έκανε γνωστό πως έχει λάβει τέσσερις δόσεις εμβολίου και ακολουθεί αγωγή με το αντιικό χάπι Paxlovid. Η ανάρτησή του: «Θα ήθελα να σας ενημερώσω ότι βρέθηκα θετικός στην COVID-19. Είμαι ευγνώμων που έχω λάβει τέσσερις δόσεις του εμβολίου Pfizer-BioNTech και αισθάνομαι καλά, ενώ εμφανίζω πολύ ήπια συμπτώματα. Έχω απομονωθεί και έχω ξεκινήσει μια αγωγή με Paxlovid. Έχουμε προχωρήσει τόσο πολύ στις προσπάθειές μας να πολεμήσουμε αυτή την ασθένεια που είμαι σίγουρος ότι θα έχω ταχεία ανάρρωση. Είμαι απίστευτα ευγνώμων για τις διαρκείς προσπάθειες των συναδέλφων μου της Pfizer που εργάστηκαν για να καταστήσουν τα εμ

Διαβάστε το στο lamianow.gr

Θετικός στον κορωνοϊό ο Μπουρλά- Εχει λάβει τέσσερις δόσεις εμβολίου Pfizer, κάνει αγωγή με Paxlovid

Θετικός στον κορωνοϊό διαγνώστηκε ο επικεφαλής της Pfizer, Άλμπερτ Μπουρλά. Με σχετική ανάρτηση στο Twitter, ο επικεφαλής της Pfizer έκανε γνωστό ότι έχει διαγνωσθεί θετικός στον κορωνοϊό. Ενημέρωσε επίσης ότι έχει λάβει τέσσερις δόσεις εμβολίου και ακολουθεί αγωγή με το αντιικό χάπι Paxlovid. Αναφέρει συγκεκριμένα: «Θα ήθελα να σας ενημερώσω ότι βγήκα θετικός στον #COVID19». […] The post Θετικός στον κορωνοϊό ο Μπουρλά- Εχει λάβει τέσσερις δόσεις εμβολίου Pfizer, κάνει αγωγή με Paxlovid appeared first on ΛΑΜΙΑ FM-1 Ειδήσεις από την Στερεά Ελλάδα και όλο τον κόσμο.

Διαβάστε το στο lamiafm1.gr

Θετικός στον κορωνοϊό ο Μπουρλά – «Έχω λάβει τέσσερις δόσεις και κάνω αγωγή με Paxlovid»

Θετικός στον κορωνοϊό διαγνώστηκε ο επικεφαλής της Pfizer, Άλμπερτ Μπουρλά. Με σχετική ανάρτηση στο Twitter, ο επικεφαλής της Pfizer έκανε γνωστό ότι έχει διαγνωσθεί θετικός στον κορωνοϊό. Ενημέρωσε επίσης ότι έχει λάβει τέσσερις δόσεις εμβολίου και ακολουθεί αγωγή με το αντιικό χάπι Paxlovid. Αναφέρει συγκεκριμένα: «Θα ήθελα να σας ενημερώσω ότι βγήκα θετικός στον #COVID19». «Είμαι ευγνώμων που έλαβα τέσσερις δόσεις του εμβολίου Pfizer-BioNTech και νιώθω καλά ενώ αντιμετωπίζω πολύ ήπια συμπτώματα. Απομονώνομαι και έχω ξεκινήσει μια θεραπεία με Paxlovid. I would like to let you know that I have tested positive for #COVID19. I am thankful to have received four doses of the Pfizer-BioNTech vacci

Διαβάστε το στο grtimes.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ProtoThema.gr

Μπαρτζώκας μετά το 1-0 στη Βαρκελώνη: «Να προσεγγίσουμε τα παιχνίδια με τον ίδιο τρόπο και να πούμε ότι η σειρά είναι 0-0»

Στον τελικό του Coppa Italia η Αταλάντα, 4-1 την Φιορεντίνα - Δείτε τα γκολ

Η Φενέρ 1-0 τη Μονακό, κέρδισε 95-91 στην παράταση στο Μόντε Κάρλο

Survivor 2024: Συμπληρώθηκε η τετράδα των μονομάχων, συστήθηκαν ξανά Σταυρούλα και Κατερίνα - Δείτε βίντεο

Άλωσε την Βαρκελώνη ο Ολυμπιακός, 77-75 την Μπαρτσελόνα και 1-0 στα playoffs - Βίντεο

Ανδρέας Μικρούτσικος: Είμαι τρυφερός με τους συνεργάτες μου, δίνω ευκαιρίες χωρίς να κάνω ποτέ αυλές