Ασύλληπτο: Κλέψανε τη μηχανή από το σκάφος ναυαγοσώστριας την ώρα που έδινε πρώτες βοήθειες στην Βάρκιζα (vid)

19:56 - 16/08/2022

Μόλις έφυγε από τον πύργο της, πλάγιασε το αμάξι του δίπλα στο σκάφος, πήρε τη μηχανή, τη φόρτωσε και έφυγε…

Διαβάστε Περισσότερα στο Gazzetta
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Βάρκιζα: Έκλεψαν μηχανή από σκάφος ναυαγοσώστριας ενώ έδινε πρώτες βοήθειες

Η μαρτυρία της ναυαγοσώστριας

Διαβάστε το στο in.gr

Βάρκιζα: Κλέψανε τη μηχανή από το σκάφος ναυαγοσώστριας την ώρα που έδινε πρώτες βοήθειες

Απίστευτο περιστατικό που δεν το χωράει ανθρώπινο νους διέπραξε ένας άνδρας στην παραλία της Βάρκιζας. Ο συγκεκριμένος έκλεψε την εξωλέμβια μηχανή από το ναυαγοσωστικό σκάφος, την ώρα που η ναυαγοσώστρια είχε απομακρυνθεί από τον πύργο της ώστε να παρευρεθεί στο πλευρό κάποιου που χρειαζόταν τη βοήθεια της. «Πήρα σήμα από συνάδελφό μου, να του πάω μια μπουκάλα οξυγόνου που του είχε τελειώσει», είπε η Ισιδώρα, η ναυαγοσώστρια στην κάμερα του κεντρικού δελτίου ειδήσεων του Alpha και συμπλήρωσε: «Πήρα τη μπουκάλα και την πήγα, πιο κει. Όταν επέστρεψα μου είπε ένας κύριος, πως κάποιος μου πήρε την εξωλέμβια μηχανή από το ναυαγοσωστικό σκάφος». Στη συνέχ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Βάρκιζα: Έκλεψαν μηχανή από σκάφος ναυαγοσώστριας ενώ έδινε πρώτες βοήθειες!

Απίστευτο θράσος επέδειξε ένας άνδρας στην παραλία της Βάρκιζας. Το άρθρο Βάρκιζα: Έκλεψαν μηχανή από σκάφος ναυαγοσώστριας ενώ έδινε πρώτες βοήθειες! εμφανίσθηκε πρώτα στο EL.

Διαβάστε το στο el.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Gazzetta

ΑΕΚ στους φίλους της ενόψει Ολυμπιακού: «Αγνοείστε οποιαδήποτε προκλητική συμπεριφορά, όσο ακραία και να είναι»

Παρτιζάν: Ενός λεπτού σιγή πριν το ματς με τον Ολυμπιακό

Σίξερς: Αισιοδοξία πως ο Εμπίντ θα επιστρέψει πριν τα Play-offs

Απίστευτο ξύλο στη Λάρισα: Διαδηλωτές πήγαν να αποτρέψουν φιλονατοϊκή συναυλία και συγκρούστηκαν με τα ΜΑΤ (vid)

Μπέος: «Ο Παναθηναϊκός είναι αρνητικός για 4.500 εισιτήρια στο Πανθεσσαλικό»

Ποιον θα θέλατε προπονητή της Εθνικής Ελλάδας; (poll)