Ράιαν Γκιγκς: «Είμαι άπιστος αλλά δεν έχω χτυπήσει ποτέ καμία γυναίκα»

20:08 - 16/08/2022

Ο άλλοτε σταρ της Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ και πρώην προπονητής της εθνικής ομάδας της Ουαλίας, Ράιαν Γκιγκς, μίλησε ενώπιον του δικαστηρίου και ενώ παραδέχθηκε πως πάντα ήταν άπιστος τόνισε πως ποτέ του δεν έχει χτυπήσει γυναίκα.

Διαβάστε Περισσότερα στο Gazzetta
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ράιαν Γκιγκς: «Είμαι άπιστος αλλά δεν έχω χτυπήσει ποτέ καμία γυναίκα»

Ο άλλοτε σταρ της Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ και πρώην προπονητής της εθνικής ομάδας της Ουαλίας, Ράιαν Γκιγκς, μίλησε σήμερα κατά τη διάρκεια της δίκης όπου κατηγορείται για βιαιοπραγία κατά της πρώην συντρόφου του και αρνήθηκε τα πάντα

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Ράιαν Γκιγκς: «Είμαι άπιστος αλλά δεν έχω χτυπήσει ποτέ καμία γυναίκα»

Ράιαν Γκιγκς: «Είμαι άπιστος αλλά δεν έχω χτυπήσει ποτέ καμία γυναίκα» 16/08/2022 Σε εξέλιξη βρίσκεται η δικαστική διαμάχη του Ράιαν Γκιγκς με την πρώην σύντροφό του, Κέιτ Γκρέβιλ, η οποία τον κατηγορεί για σωματική και ψυχολογική βία. Η δίκη του άλλοτε ηγέτη της Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ ξεκίνησε στις 9 Αυγούστου και θα διαρκέσει μέχρι την ερχόμενη Παρασκευή (19/8). Ο πρώην εκλέκτορας της εθνικής ομάδας της Ουαλίας ανέβηκε την Τρίτη (16/8) στο εδώλιο και απάντησε σχεδόν μονολεκτικά σε μια σειρά από ερωτήσεις του δικηγόρου του, Κρις Ντόου. Μεταξύ άλλων παραδέχθηκε πως πάντα ήταν άπιστος στις σχέσεις, όμως ξεκαθάρισε πως ποτέ του δεν έχει χτυπήσει ούτε την 38χ

Διαβάστε το στο filathlos.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Gazzetta

Καλούνται να «καταταγούν» στο στρατό τρεις τετράποδοι φρουροί: Τα κριτήρια και το κόστος τους

Ξεκάθαρος ο Μητσοτάκης: «Αν κάποιος εκδότης, μεγαλοεπιχειρηματίας έχει πολιτικές βλέψεις, ας εμφανιστεί»

Παρτίζαν - Ολυμπιακός: Αποθέωση για Ράτζα-Κούκοτς στη Stark Arena (vid)

Κυριάκος Μητσοτάκης: Η πρώτη δήλωση του πρωθυπουργού για τις παραιτήσεις Παπασταύρου - Μπρατάκου

Εσπίριτο Σάντο: «Η Νότιγχαμ πρέπει να επικεντρωθεί στην πραγματικότητα, βρισκόμαστε στη ζώνη του υποβιβασμού»

Μπάνκι: «Ο Αταμάν έδωσε στον Παναθηναϊκό αγωνιστική ταυτότητα, είναι επάξια στη δεύτερη θέση»