Η ιατροδικαστική έρευνα αποκάλυψε την αιτία θανάτου της Αν Χες

04:06 - 18/08/2022

Αν και αναφέρεται πως μετά το τροχαίο δεν ανέκτησε ποτέ τις αισθήσεις της, σε βίντεο που έχουν αναρτηθεί στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης φαίνεται πως η 53χρονη ηθοποιός λίγο πριν μπει στο ασθενοφόρο κάνει προσπάθεια να σηκωθεί από το φορείο - Η αστυνομία ανακοίνωσε πως μετά τον θανατό της δεν θα προχωρήσει σε έρευνα

Διαβάστε Περισσότερα στο ProtoThema.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Anne Heche: Τι έδειξε η ιατροδικαστική έρευνα για την αιτία θανάτου της

  Λίγες ημέρες μετά την αποσύνδεση της 53χρονης ηθοποιού Anne Heche από την μηχανική υποστήριξη, που την κρατούσε στην ζωή μετά το τροχαίο που...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Anne Heche: Όσα έδειξε η ιατροδικαστική έκθεση για τα αίτια θανάτου της

O θάνατος της πρώην συντρόφου της Έλεν Ντε Τζένερις και ηθοποιού, Anne Heche προκάλεσε παγκόσμια συγκίνηση, To άρθρο Anne Heche: Όσα έδειξε η ιατροδικαστική έκθεση για τα αίτια θανάτου της δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Η αποκάλυψη της ιατροδικαστικής έρευνας για τον θάνατο της Anne Heche

Μία εβδομάδα μετά την αποσύνδεση της ηθοποιού, ανακοινώθηκε το αποτέλεσμα της ιατροδικαστικής έρευνας για τα αίτια του θανάτου της.Περισσότερα...

Διαβάστε το στο queen.gr

Αν Χεκ: Τι έδειξε η ιατροδικαστική έκθεση για την αιτία του θανάτου της

Το αστυνομικό τμήμα του Λος Άντζελες επέλεξε να μην προχωρήσει σε έρευνα για το δυστύχημα

Διαβάστε το στο news.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ProtoThema.gr

Ελεωνόρα Ζουγανέλη για τη σχέση της με τον Νίκο Συρίγο: Είμαι καλά και είμαι χαρούμενη

Δήμητρα Αλεξανδράκη: Ατύχημα στον δρόμο για το μοντέλo - Προσγειώθηκε η μπάρα στο κεφάλι μου, είπε

Γερμανία: Το Βερολίνο διαψεύδει τη «διαμάχη» Μπέρμποκ - Νετανιάχου στην πρόσφατη συνάντησή τους

Δόμνα Μιχαηλίδου: Στηρίζουμε τις μη μισθωτές μητέρες – Αποκαταστήσαμε μία μεγάλη αδικία

Έρευνα στις φυλακές Κορυδαλλού: Εντοπίστηκαν ναρκωτικά, μαχαίρια και κινητά – Δείτε βίντεο

Πανελλήνιος Διαγωνισμός STEM 2024: Ρεκόρ συμμετοχής μαθητών στην επέτειο των 10 χρόνων του διαγωνισμού (pics + vid)