Ελένη Ψυχούλη: «Οι σχέσεις δεν είναι το φόρτε μου, είμαι τρελά ερωτευμένη με τον εαυτό μου»

18:28 - 29/09/2022

Την Ίνα Ταράντου συνάντησε η Ελένη Ψυχούλη, το απόγευμα της Πέμπτης, στο πλατό της εκπομπής «Εμείς» στο OPEN. Μέσα σε […] The post Ελένη Ψυχούλη: «Οι σχέσεις δεν είναι το φόρτε μου, είμαι τρελά ερωτευμένη με τον εαυτό μου» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ελένη Ψυχούλη: «Δεν θεωρώ ότι οι σχέσεις είναι απαραίτητες, είμαι ερωτευμένη με τον εαυτό μου»

Η γνωστή μαγείρισσα μίλησε για την ανατροφή του γιου της και την προσωπική της ζωή

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Ελένη Ψυχούλη: «Είμαι τρελά ερωτευμένη με τον εαυτό μου»

Η δημοφιλής μαγείρισσα αποκάλυψε πως οι σχέσεις δεν είναι το μεγάλο της «φόρτε».Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Ελένη Ψυχούλη: Είμαι τρελά ερωτευμένη με τον εαυτό μου σε όλη μου τη ζωή

Την Ίνα Ταράντου συνάντησε η Ελένη Ψυχούλη, το απόγευμα της Πέμπτης (29/9), στο πλατό της εκπομπής «Εμείς» στο OPEN. Μέσα σε όλα, η γνωστή σεφ μάλιστα, αποκάλυψε πως οι σχέσεις δεν είναι το «φόρτε» της ενώ μίλησε με λόγια τρυφερά για το μεγάλωμα του γιου της. Πιο συγκεκριμένα, η Ελένη Ψυχούλη δήλωσε χαρακτηριστικά πως «φρόντισα να μεγαλώσω τον γιο μου σωστά με όλα τα λάθη που έκανα, εκατομμύρια λάθη, αλλά υπάρχει μια γραμμή. Να σέβεσαι το παιδί σου και τον κάθε άνθρωπο που αγαπάς. Όταν σέβεσαι, δεν παρεμβαίνεις. Δεν ονειρεύεσαι για τον άλλον, δεν κάνεις πλάνα. Τον αφήνεις στην ησυχία του και ακούς, όχι αυτά που σου λέει, την ψυχή του». «Είμαι ο πλέον ακατάλληλος άνθρωπος να πει για σχέσει

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Ελένη Ψυχούλη: «Οι σχέσεις δεν είναι το φόρτε μου, είμαι ερωτευμένη με τον εαυτό μου»

Την Ίνα Ταράντου συνάντησε η Ελένη Ψυχούλη, το απόγευμα της Πέμπτης, στο πλατό της εκπομπής «Εμείς» στο OPEN.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Ελένη Ψυχούλη: «Οι σχέσεις δεν είναι το φόρτε μου, είμαι τρελά ερωτευμένη με τον εαυτό μου»

Την Ίνα Ταράντου συνάντησε η Ελένη Ψυχούλη, το απόγευμα της Πέμπτης, στο πλατό της εκπομπής «Εμείς» στο OPEN. Μέσα σε όλα, μάλιστα, αποκάλυψε πως οι σχέσεις δεν είναι το «φόρτε» της ενώ μίλησε με λόγια τρυφερά για το μεγάλωμα του γιου της. Την Ίνα Ταράντου συνάντησε η Ελένη Ψυχούλη, το απόγευμα της Πέμπτης, στο πλατό της εκπομπής «Εμείς» στο OPEN. Μέσα σε όλα, μάλιστα, αποκάλυψε πως οι σχέσεις δεν είναι το «φόρτε» της ενώ μίλησε με λόγια τρυφερά για το μεγάλωμα του γιου της. Η Ελένη Ψυχούλη δήλωσε χαρακτηριστικά πως «φρόντισα να μεγαλώσω τον γιο μου σωστά […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Βρισηίδα Ανδριώτου: «Κορίτσια, να βρείτε έναν άντρα σαν τον Σπύρο»

Survivor: Έσβησε για πάντα την φλογίτσα της και αποχώρησε στην τρίτη και φαρμακερή

Ανθή Σαλαγκούδη: «Στο δελτίο ειδήσεων νιώθω πολύ περισσότερο ο εαυτός μου»

Survivor – Τα πήρε άγρια και αποχώρησε: «Είναι ασέβεια προς το πρόσωπο μου»

MasterChef: Τον καθαίρεσαν από αρχηγό και νευριασμένος δεν θέλει ούτε τον Θεό για αντίπαλο

Δημήτρης Κόκοτας: Σε κρίσιμη κατάσταση στο νοσοκομείο