H 10χρονη Ευαγγελία Σίσκου βγήκε τρίτη στον παγκόσμιο πρωτάθλημα σκακιού και μας έκανε όλους περήφανους

09:06 - 30/09/2022

H 10χρονη Ευαγγελία Σίσκου βγήκε τρίτη στον παγκόσμιο πρωτάθλημα σκακιού και μας έκανε όλους περήφανους Η φετινή πρωταθλήτρια Ελλάδας στα κορίτσια έως 10 ετών, Ευαγγελία Σίσκου κατέκτησε την 3η θέση στους αγώνες του Παγκόσµιου Ατοµικού Πρωταθλήµατος στο Μπατούμι της Γεωργίας! Ευαγγελία Σίσκου: Πώς κατέκτησε την τρίτη θέση η Ελληνίδα σκακίστρια Όπως αναφέρει η Ελληνική Σκακιστική […]

Διαβάστε Περισσότερα στο diaforetiko.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

H 10χρονη Ευαγγελία Σίσκου βγήκε τρίτη στον παγκόσμιο πρωτάθλημα σκακιού και μας έκανε όλους περήφανους

Η φετινή πρωταθλήτρια Ελλάδας στα κορίτσια έως 10 ετών, Ευαγγελία Σίσκου κατέκτησε την 3η θέση στους αγώνες του Παγκόσµιου Ατοµικού Πρωταθλήµατος στο Μπατούμι της Γεωργίας! Ευαγγελία Σίσκου: Πώς κατέκτησε την τρίτη θέση η Ελληνίδα σκακίστρια Όπως αναφέρει η Ελληνική Σκακιστική Ομοσπονδία, η Ευαγγελία, σκακίστρια του ΑΜΟ Γαλαξίας, με 8 βαθμούς σε 11 αγώνες ισοβάθμησε στις […] The post H 10χρονη Ευαγγελία Σίσκου βγήκε τρίτη στον παγκόσμιο πρωτάθλημα σκακιού και μας έκανε όλους περήφανους appeared first on NewSide.gr.

Διαβάστε το στο Newside.gr

H 10χρονη Ευαγγελία Σίσκου βγήκε τρίτη στον παγκόσμιο πρωτάθλημα σκακιού και μας έκανε όλους περήφανους

Η φετινή πρωταθλήτρια Ελλάδας στα κορίτσια έως 10 ετών, Ευαγγελία Σίσκου κατέκτησε την 3η θέση [...] The post H 10χρονη Ευαγγελία Σίσκου βγήκε τρίτη στον παγκόσμιο πρωτάθλημα σκακιού και μας έκανε όλους περήφανους appeared first on Το Μάτι.

Διαβάστε το στο tomati.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ diaforetiko.gr

Παναγιώτης Πετράκης: «Πιστεύω πολύ στον Χριστό κι εκεί εναποθέτω όλες μου τις ελπίδες»

Ο άντρας μου, μου κάνει παρατήρηση αν μια μέρα δεν βαφτώ. Τί να κάνω;

Γιος Παναγιώτη Φασούλα – Κέρδισε τον καρκίνο, έκλεισε τα 22, και είναι ολόιδιος ο μπαμπάς του

Πουλάνε σαν τρελά: Ανάρπαστα έγιναν τα πλαστικά καλαμάκια σε πανηγύρι

Έξαλλη η Μαρία Ιωαννίδου με την Google : «Μου προσθέτει 15 χρόνια. Εγώ νομίζω ότι μικροδείχνω, τουλάχιστον 10 χρόνια κάτω»

H Ιωάννα είναι 26 χρονών και είναι η νέα δασκάλα των Αρκιών που διδάσκει στον μοναδικό μαθητή