Γιώργος Γεωργίου: «Σταμάτησα τις επαφές με την Καραγιάννη γιατί δεν με γούσταρε η Ντόρα Δούμα»

19:34 - 07/10/2022

Στην κάμερα του Πρωινού παραχώρησε συνέντευξη ο Γιώργος Γεωργίου την Παρασκευή. Ο γνωστός ηθοποιός απασφάλισε κατά πάντων εστιάζοντας τόσο στο πρόσφατο […] The post Γιώργος Γεωργίου: «Σταμάτησα τις επαφές με την Καραγιάννη γιατί δεν με γούσταρε η Ντόρα Δούμα» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιώργος Γεωργίου: «Με την Καραγιάννη σταμάτησα τις επαφές, δεν με γούσταρε η Ντόρα Δούμα»

Ο ηθοποιός αναφέρθηκε στη φιλία του με την αείμνηστη ηθοποιό κι εξήγησε τον λόγο που σταμάτησαν να μιλάνε

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Γιώργος Γεωργίου: Ο λόγος που σταμάτησε να έχει επαφές με τη Μάρθα Καραγιάννη – «Σε μένα στάθηκε σαν μάνα μου»

Χειμαρρώδης και ειλικρινής, ο Γιώργος Γεωργίου παραχώρησε συνέντευξη στην κάμερα της εκπομπής Πρωινό και μίλησε για όλα. Η Μάρθα Καραγιάννη, ο εξαφανισμένος Γιώργος Μαρίνος, το Σπίτι του Ηθοποιού, ο Παύλος Χαϊκάλης αλλά και η υπόθεση του Πέτρου Φιλιππίδη ήταν ορισμένα από τα θέματα στα οποία κλήθηκε να απαντήσει ο ηθοποιός. Συγκινημένος αναφέρθηκε στο θάνατο της καλής του φίλης Μάρθας Καραγιάννη ενώ τόνισε πως σταμάτησαν να έχουν επαφές εξαιτίας της συγκατοίκου της, Ντόρας Δούμα. «Δεν μπορώ να ξεπεράσω τον χαμό της Μάρθας Καραγιάννη. Αυτή δεν ήταν άνθρωπος, ήταν η Παναγιά σταλμένη στη γη. Στο λέω και συγκινούμαι. Σε μένα στάθηκε σαν μάνα μου. Εγώ με την Μάρθα σταμάτησα δυστυχώς να έχω επα

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Γιώργος Γεωργίου: «Σταμάτησα τις επαφές με την Καραγιάννη γιατί δεν με γούσταρε η Ντόρα Δούμα»

Στην κάμερα του Πρωινού παραχώρησε συνέντευξη ο Γιώργος Γεωργίου την Παρασκευή. Ο γνωστός ηθοποιός απασφάλισε κατά πάντων εστιάζοντας τόσο στο πρόσφατο φευγιώ της Μάρθας Καραγιάννη όσο το Σπίτι του Ηθοποιού αλλά και την υπόθεση του συναδέλφου του, Πέτρου Φιλιππίδη.Στην κάμερα του Πρωινού παραχώρησε συνέντευξη ο Γιώργος Γεωργίου την Παρασκευή. Ο γνωστός ηθοποιός απασφάλισε κατά πάντων εστιάζοντας τόσο στο πρόσφατο φευγιώ της Μάρθας Καραγιάννη όσο το Σπίτι του Ηθοποιού αλλά και την υπόθεση του συναδέλφου του, Πέτρου Φιλιππίδη.Ειδικότερα, ο Γιώργος Γεωργίου σημείωσε χαρακτηριστικά πως «δεν μπορώ να ξεπεράσω τον χαμό της Μάρθας Καραγιάννη. Αυτή […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»