Forbes: Νέος «Μίδας» του ποδοσφαίρου ο Εμπαπέ - Με έσοδα 128 εκατ. δολαρίων ξεπέρασε τους Μέσι και Ρονάλντο

22:10 - 07/10/2022

Σύμφωνα με το Forbes ο Γάλλος σταρ της Παρί Σεν Ζερμέν είναι πρώτος σε έσοδα στη σεζόν 2022-23 - Στη 2η θέση ο Μέσι και ακολουθεί ο Ρονάλντο - Στην δεκάδα ο Χάαλαντ

Διαβάστε Περισσότερα στο ProtoThema.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Forbes: Νέος «Μίδας» του ποδοσφαίρου ο Εμπαπέ – Με έσοδα 128 εκατ. δολαρίων ξεπέρασε τους Μέσι και Ρονάλντο

Ο Γάλλος σταρ της Παρί Σεν Ζερμέν είναι πρώτος σε έσοδα στη σεζόν 2022-23 – Στη 2η θέση ο Μέσι, ακολουθεί ο Ρονάλντο – Στη δεκάδα ο Χάαλαντ Στην κορυφή των ποδοσφαιριστών με περισσότερα έσοδα για τη σεζόν 2022-23 είναι σύμφωνα με το Forbes ο Κιλιάν Εμπαπέ. Το Forbes εκτιμά ότι ο 23χρονος Γάλλος σούπερ […] The post Forbes: Νέος «Μίδας» του ποδοσφαίρου ο Εμπαπέ – Με έσοδα 128 εκατ. δολαρίων ξεπέρασε τους Μέσι και Ρονάλντο appeared first on AEK1924.gr.

Διαβάστε το στο aek1924.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ProtoThema.gr

Ελεωνόρα Ζουγανέλη για τη σχέση της με τον Νίκο Συρίγο: Είμαι καλά και είμαι χαρούμενη

Δήμητρα Αλεξανδράκη: Ατύχημα στον δρόμο για το μοντέλo - Προσγειώθηκε η μπάρα στο κεφάλι μου, είπε

Γερμανία: Το Βερολίνο διαψεύδει τη «διαμάχη» Μπέρμποκ - Νετανιάχου στην πρόσφατη συνάντησή τους

Δόμνα Μιχαηλίδου: Στηρίζουμε τις μη μισθωτές μητέρες – Αποκαταστήσαμε μία μεγάλη αδικία

Έρευνα στις φυλακές Κορυδαλλού: Εντοπίστηκαν ναρκωτικά, μαχαίρια και κινητά – Δείτε βίντεο

Πανελλήνιος Διαγωνισμός STEM 2024: Ρεκόρ συμμετοχής μαθητών στην επέτειο των 10 χρόνων του διαγωνισμού (pics + vid)