«Δεν το πιστεύω πως έζησα με τόσο ξύλο»: Συγκλονίζει η ηλικιωμένη που κακοποιήθηκε από ληστή στον Πύργο

22:56 - 07/10/2022

Συγκλονίζει η αφήγηση της ηλικιωμένης γυναίκας από τον Πύργο η οποία βρέθηκε πρόσωπο με πρόσωπο με επίδοξο ληστή μέσα στο σπίτι της.Συγκλονίζει η αφήγηση της ηλικιωμένης γυναίκας από τον Πύργο η οποία βρέθηκε πρόσωπο με πρόσωπο με επίδοξο ληστή μέσα στο σπίτι της.Η άτυχη γυναίκα, παρά το σοκ, βρήκε το σθένος, πάλεψε με τον ληστή και μάλιστα τον ανάγκασε να τραπεί σε φυγή. Πριν όμως την χτύπησε βάσαυνα σε όλο της το σώμα με αποτέλεσμα να […]

Διαβάστε Περισσότερα στο thecaller.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

"Δεν περίμενα να ζει άνθρωπος μετά από τόσο ξύλο", συγκλονίζει ηλικιωμένη που πάλεψε με ληστή στο σπίτι της

Ο ληστής όταν η ηλικιωμένη γυναίκα δεν υπάκουσε στις εντολές του, άρχισε να τη χτυπά με ένα σίδερο στο κεφάλι και σε όλο της το σώμα.

Διαβάστε το στο thetoc.gr

“Δεν πιστεύω πως έζησα μετά από τόσο ξύλο” λέει η ηλικιωμένη που υπέφερε στα χέρια επίδοξου ληστή! (φωτό)

Τον εφιάλτη που έζησε στα χέρια ενός ληστή μέσα στο ίδιο της το σπίτι, περιγράφει μια ηλικιωμένη γυναίκα από τον Πύργο. Ο επίδοξος ληστής, ο οποίος εισέβαλε στο σπίτι, ξυλοκόπησε την ηλικιωμένη με αποτέλεσμα να καταλήξει στο νοσοκομείο. Η ηλικιωμένη επέδειξε γενναιότητα και χάλασε τα σχέδια του δράστη ο οποίος τράπηκε σε φυγή και τελικά […]

Διαβάστε το στο irafina.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thecaller.gr

Δημήτρης Κόκοτας: Πολύ κρίσιμα τα επόμενα 24ωρα – Υπέστη έμφραγμα, ανακοπή και ανατάχθηκε

Θοδωρής Αθερίδης: Μου αρέσει πάρα πολύ το Ζάρι της Μαρίνας Σάττι, σίγουρα θα είναι μέσα στην τριάδα

Χαρίτσης: Να παραιτηθεί ο Φλωρίδης – Ανεπίτρεπτη και αντιθεσμική η συμπεριφορά του

Ελένη Μενεγάκη: «Είμαι το καλύτερο αφεντικό, αλλά είμαι και το δυσκολότερο»

Πρώτη παρουσία του Ντάνι Αλβες στα δικαστήρια για να τηρήσει τους όρους αποφυλάκισης

Αύριο στο υπουργικό Συμβούλιο ανακοινώνεται η νέα αύξηση στον κατώτατο μισθό