Η Μίλι Μπόμπι Μπράουν θέλει να υποδυθεί την Μπρίτνεϊ Σπίαρς - «Δεν έχω πεθάνει» απάντησε η τραγουδίστρια

13:02 - 10/11/2022

Τον ρόλο των ονείρων της αποκάλυψε η Μίλι Μπόμπι Μπράουν του Stranger Things. Η αγαπημένη νεαρή ηθοποιός είπε συγκεκριμένα πως ο ρόλος των ονείρων της είναι να υποδυθεί κάποτε την τραγουδίστρια της ποπ, Μπρίτνεϊ Σπίαρς. Κατά τη διάρκεια συμμετοχής της στο talk show «The Drew Barrymore» η 18χρονη ηθοποιός Μίλι Μπόμπι Μπράουν ομολόγησε ότι θέλει ... Περισσότερα To άρθρο Η Μίλι Μπόμπι Μπράουν θέλει να υποδυθεί την Μπρίτνεϊ Σπίαρς - «Δεν έχω πεθάνει» απάντησε η τραγουδίστρια δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Η «Eleven» του Stranger Things θέλει να υποδυθεί την Μπρίτνεϊ Σπίαρς σε ταινία για τη ζωή της – Τι απάντησε η ποπ σταρ

Η Μίλι Μπόμπι Μπράουν, γνωστή ως «Eleven» από το Stranger Things αποκάλυψε ότι ο ρόλος των ονείρων της είναι να υποδυθεί την Μπρίτνεϊ Σπίαρς σε βιογραφική ταινία κάποια μέρα. «Θέλω να υποδυθώ ένα αληθινό πρόσωπο. Νομίζω ότι για μένα… είναι η Μπρίτνεϊ Σπίαρς» αποκάλυψε στη διάρκεια συμμετοχής της στο talk show «The Drew Barrymore». «Νομίζω ότι η ιστορία της, πρώτα απ’ όλα, έχει απήχηση σε μένα» πρόσθεσε η Μίλι Μπόμπι Μπράουν. «Μεγάλωσα ως κοινό της, βλέποντας τα βίντεό της, παρακολουθώντας συνεντεύξεις της όταν ήταν μικρή» σημείωσε. «Και δεν την γνωρίζω, αλλά όταν κοιτάζω φωτογραφίες της, νιώθω ότι θα μπορούσα να πω την ιστορία της με τον σωστό τρόπο» συμπλήρωσε. Ωστόσο, η τραγουδίστ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Ελλάκτωρ: Πρόταση εξαγοράς του 38,79% της Reds

Καιρός: Σφοδρές καταιγίδες και με διάρκεια σε 7 περιοχές από απόψε – Στο στόχαστρο η Θεσσαλία, η πρόβλεψη Γιαννόπουλου

Αυτές είναι οι ιατρικές ειδικότητες που επιτρέπεται να χορηγούν υαλουρονικό οξύ και botox

Κατά 19,7% αυξήθηκε ο τζίρος των επιχειρήσεων που παρέχουν καταλύματα τον Φεβρουάριο 2024

ΤτΕ: Μειώθηκε το έλλειμμα ισοζυγίου τρεχουσών συναλλαγών το πρώτο δίμηνο 2024

Το νέο MINI Aceman παρουσιάζεται στην Auto China 2024