Η Καγιά αποκάλυψε πως την φλέρταρε ο Τζουντ Λο: «Καλός είναι, αλλά δεν μου αρέσουν πολύ οι ξανθοί εμένα» (vid)

11:16 - 18/11/2022

Αφοπλιστικά ειλικρινής ήταν η Βίκυ Καγιά στη συνέντευξή της, μιλώντας για όλα.

Διαβάστε Περισσότερα στο Gazzetta
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Βίκυ Καγιά: Με έχει φλερτάρει ο Jude Law όταν έβγαινε με τη Sienna Miller – Καλός είναι, αλλά δεν μου αρέσουν οι ξανθοί

Η Βίκυ Καγιά μίλησε στην εκπομπή «The 2Night Show», στον ΑΝΤ1, στο επεισόδιο που προβλήθηκε το βράδυ της Πέμπτης 17/11, όπου μίλησε για όλα, φυσικά για την καριέρα της στο εξωτερικό και την πορεία της στο χώρο του μόντελινγκ.Η Βίκυ Καγιά μίλησε στην εκπομπή «The 2Night Show», στον ΑΝΤ1, στο επεισόδιο που προβλήθηκε το βράδυ της Πέμπτης 17/11, όπου μίλησε για όλα, φυσικά για την καριέρα της στο εξωτερικό και την πορεία της στο χώρο του μόντελινγκ.Μεταξύ άλλων, μάλιστα, η Βίκυ Καγιά απαντώντας σε ερώτηση του Γρηγόρη Αρναούτογλου, αποκάλυψε ότι στο παρελθόν την […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Η αποκάλυψη της Βίκυς Καγιά για το φλερτ του Τζουντ Λο: «Καλός είναι, αλλά δεν μου αρέσουν πολύ οι ξανθοί εμένα»

Τι της είπε ο πατέρας της όταν του είπε ότι θα γίνει μοντέλο

Διαβάστε το στο news.gr

Βίκυ Καγιά: «Με φλέρταρε ο Τζουντ Λο αλλά δεν μου αρέσουν οι ξανθοί»

Η Βίκυ Καγιά ήταν, είναι και θα είναι το άπιαστο όνειρο κάθε άντρα, ακόμα και αν αυτός λέγεται Τζουντ Λο! The post Βίκυ Καγιά: «Με φλέρταρε ο Τζουντ Λο αλλά δεν μου αρέσουν οι ξανθοί» appeared first on Youfly.

Διαβάστε το στο youfly.com
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Gazzetta

ΤΣΣΚΑ Μόσχας: Ευχαρίστησε Ολυμπιακό και Παρτιζάν για το ενός λεπτού σιγή (vid)

ΑΠΟΕΛ: Το «σχέδιο απόδρασης» από τη Λάρνακα

Χοκς - Σέλτικς 123-122: Ο Μάρεϊ των 44 πόντων τους «εκτέλεσε» στην τρομερή παράταση (vid)

Χωρίς προβλήματα με Παναιτωλικό ο ΠΑΣ Γιάννινα

Χανιά: «Μεγάλη ανησυχία για τον ορισμό του Φωτιά στον αγώνα με την Καλαμάτα»

ΟΦΗ: Επέστρεψε και ο Τοράρινσον