Κορωνοϊός: «Απογοητευτικός» ο εμβολιασμός με ενισχυτικές δόσεις κατά της Covid στην ΕΕ, λέει αξιωματούχος

16:34 - 24/11/2022

Ο ευρωπαϊκός μέσος όρος επανεμβολιασμού, ή λήψης ενισχυτικών δόσεων το τελευταίο διάστημα, ήταν μόλις 29% σε ομάδες ανθρώπων που θεωρούνται υψηλότερου κινδύνου

Διαβάστε Περισσότερα στο ProtoThema.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

ΕΕ: Απογοητευτικός ο εμβολιασμός με ενισχυτική δόση κατά της covid-19

EE: Ο ευρωπαϊκός μέσος όρος επανεμβολιασμού, ή λήψης ενισχυτικών δόσεων, ήταν μόλις 29% σε ομάδες ανθρώπων που θεωρούνται υψηλότερου κινδύνου, όπως…Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Ευρωπαϊκός Οργανισμός Φαρμάκων: «Απογοητευτικός» ο εμβολιασμός με ενισχυτικές δόσεις στην Ε.Ε.

Ο εμβολιασμός με ενισχυτικές δόσεις εμβολίων κατά της COVID-19 τον τελευταίο καιρό στην Ευρωπαϊκή Ένωση είναι «μάλλον απογοητευτικός», δήλωσε αξιωματούχος, εν μέσω ανησυχιών ότι η προστασία απέναντι σε σοβαρές μορφές της νόσου θα εξασθενίσει κατά τη διάρκεια του χειμώνα.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Κορονοϊός: «Απογοητευτικός ο εμβολιασμός με ενισχυτικές δόσεις τον τελευταίο καιρό στην ΕΕ»

Σύμφωνα με αξιωματούχο του Ευρωπαϊκού Οργανισμού Φαρμάκων

Διαβάστε το στο news.gr

Κορωνοϊός: «Απογοητευτικός» ο εμβολιασμός με ενισχυτικές δόσεις κατά της Covid στην ΕΕ, λέει αξιωματούχος

Ο ευρωπαϊκός μέσος όρος επανεμβολιασμού, ή λήψης ενισχυτικών δόσεων το τελευταίο διάστημα, ήταν μόλις 29% σε ομάδες ανθρώπων που θεωρούνται υψηλότερου κινδύνου Ο εμβολιασμός με ενισχυτικές δόσεις εμβολίων κατά της Covid-19 τον τελευταίο καιρό στην Ευρωπαϊκή Ένωση είναι «μάλλον απογοητευτικός», δήλωσε σήμερα αξιωματούχος, εν μέσω ανησυχιών ότι η προστασία απέναντι σε σοβαρές μορφές της νόσου […]

Διαβάστε το στο lamianow.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ProtoThema.gr

Άνδρας αυτοπυρπολήθηκε έξω από το δικαστήριο του Τραμπ

Ευρωεκλογές 2024 - Όρμπαν: Επίθεση στην ηγεσία της ΕΕ - «Το καπελάκι σας και δρόμο»

Μέση Ανατολή: Γιατί το Ιράν δεν έχει κανένα συμφέρον να διαρκέσει η κρίση με το Ισραήλ - Αναλυτές εξηγούν

Συγχαρητήρια της ΕΠΟ στον Ολυμπιακό: Η πρόκριση σας είναι μεγάλη επιτυχία για το ελληνικό ποδόσφαιρο

Ελεωνόρα Ζουγανέλη για τη σχέση της με τον Νίκο Συρίγο: Είμαι καλά και είμαι χαρούμενη

Δήμητρα Αλεξανδράκη: Ατύχημα στον δρόμο για το μοντέλo - Προσγειώθηκε η μπάρα στο κεφάλι μου, είπε