Έβρος: Γνωρίστε την «Κυρά του Δέλτα» που ζει στην ίδια καλύβα εδώ και 41 χρόνια – Το μήνυμα που στέλνει

16:20 - 26/11/2022

«Το Δέλτα του Έβρου δεν είναι κομμάτι της ζωής μου, είναι η ζωή μου… Δεν μπορώ να ζήσω μακριά από δω κι ας είναι μια καλύβα 30 τετραγωνικών… Όταν έχει φουρτούνα το νερό περνάει κάτω από την καλύβα και δεν μπορούμε να βγούμε έξω, είναι δύσκολα. Θα μου πουν “τι πήγες κι έκατσες εκεί;”. Δεν ... Περισσότερα To άρθρο Έβρος: Γνωρίστε την «Κυρά του Δέλτα» που ζει στην ίδια καλύβα εδώ και 41 χρόνια – Το μήνυμα που στέλνει δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Η «Κυρά του Δέλτα» ζει στην ίδια καλύβα στον Έβρο εδώ και 41 χρόνια

«Το Δέλτα του Έβρου δεν είναι κομμάτι της ζωής μου, είναι η ζωή μου… Δεν μπορώ να ζήσω μακριά από δω κι ας είναι μια καλύβα 30 τετραγωνικών… Όταν έχει φουρτούνα το νερό περνάει κάτω από την καλύβα και δεν μπορούμε να βγούμε έξω, είναι δύσκολα.

Διαβάστε το στο thebest.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Εβροφάρμα: Κέρδη προ φόρων ύψους 5,2 εκατ. ευρώ

Αύξηση κατώτατου μισθού: Ο νέος χάρτης των αμοιβών και των επιδομάτων

Φίδι βγήκε παγανιά έξω από το Δικαστικό Μέγαρο Κορίνθου - Βίντεο με τον αλλιώτικο «επισκέπτη»

Μίλτος Τεντόγλου: «Ο κ. Βρούτσης υλοποίησε τα αιτήματά μας – Πρώτη φορά προπονούμαι στο ΟΑΚΑ και βλέπω αλλαγή»

Ένοχος ο Ηλίας Μίχος για τον βιασμό της 12χρονης στον Κολωνό – Αθώα η μητέρα για πορνογραφία και μαστροπεία

Γιάννης Πλούταρχος για Αρναούτογλου: Δεν με έχει καλέσει στην εκπομπή του