Συνεκπαιδεύσεις των ελληνικών Ενόπλων Δυνάμεων με τις Δυνάμεις Γαλλίας και Ηνωμένου Βασιλείου

13:58 - 29/11/2022

Οι συνεκπαιδεύσεις είχαν διάρκεια από τις 22 ως τις 26 Νοεμβρίου - Συμμετείχαν αλεξιπτωτιστές των γαλλικών Ειδικών Δυνάμεων και μέλη της SAS του Ηνωμένου Βασιλείου

Διαβάστε Περισσότερα στο ProtoThema.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ένοπλες Δυνάμεις: Συνεκπαιδεύσεις Ελλάδας – Γαλλίας – Ηνωμένου Βασιλείου

Mε τις Ένοπλες Δυνάμεις της Γαλλίας και του Ηνωμένου Βασιλείου συνεκπαιδεύτηκαν οι ελληνικές, από 22 έως 26 Νοεμβρίου, στο πλαίσιο του ευρύτερου σχεδιασμού του ΓΕΕΘΑ ως προς τις διεθνείς συνεργασίες.… Ένοπλες Δυνάμεις: Συνεκπαιδεύσεις Ελλάδας – Γαλλίας – Ηνωμένου Βασιλείου - Η ΝΑΥΤΕΜΠΟΡΙΚΗ

Διαβάστε το στο naftemporiki.gr

Συνεκπαιδεύσεις των ελληνικών Ενόπλων Δυνάμεων με τις αντίστοιχες Γαλλίας και Ηνωμένου Βασιλείου

Συνεκπαιδεύσεις με τις Ένοπλες Δυνάμεις της Γαλλίας και του Ηνωμένου Βασιλείου πραγματοποίησαν από τις 22 έως τις 26 Νοεμβρίου οι ελληνικές Ένοπλες Δυνάμεις.Περισσότερα...

Διαβάστε το στο Cnn.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ProtoThema.gr

Άνδρας αυτοπυρπολήθηκε έξω από το δικαστήριο του Τραμπ

Ευρωεκλογές 2024 - Όρμπαν: Επίθεση στην ηγεσία της ΕΕ - «Το καπελάκι σας και δρόμο»

Μέση Ανατολή: Γιατί το Ιράν δεν έχει κανένα συμφέρον να διαρκέσει η κρίση με το Ισραήλ - Αναλυτές εξηγούν

Συγχαρητήρια της ΕΠΟ στον Ολυμπιακό: Η πρόκριση σας είναι μεγάλη επιτυχία για το ελληνικό ποδόσφαιρο

Ελεωνόρα Ζουγανέλη για τη σχέση της με τον Νίκο Συρίγο: Είμαι καλά και είμαι χαρούμενη

Δήμητρα Αλεξανδράκη: Ατύχημα στον δρόμο για το μοντέλo - Προσγειώθηκε η μπάρα στο κεφάλι μου, είπε