Δίκη για τη φωτιά στο Μάτι: «Βρήκα τον πατέρα μου απανθρακωμένο σε θέση άμυνας» – Συγκλονιστικές καταθέσεις

17:42 - 29/11/2022

Συναισθηματικά φορτισμένη και συγκινημένη, η Παρασκευή Τσάμπρου, κόρη θύματος της φονικής πυρκαγιάς στο Μάτι, καθώς έχασε τον πατέρα της, ο οποίος κάηκε μέσα στο αυτοκίνητο του, 100 μέτρα από το σπίτι τους, στο Νέο Βουτζά, κατέθεσε στο Τριμελές Πλημμελειοδικείο της Αθήνας, περιγράφοντας- με συνταρακτικό τρόπο- πως εντόπισε απανθρακωμένο τον πατέρα της, μέσα στο αυτοκίνητο του. ... Περισσότερα To άρθρο Δίκη για τη φωτιά στο Μάτι: «Βρήκα τον πατέρα μου απανθρακωμένο σε θέση άμυνας» – Συγκλονιστικές καταθέσεις δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Όσκαρ τιμιότητας σε εργαζόμενη σούπερ μάρκετ της Λέσβου - «Στη θέση του μπορεί να βρισκόμουν εγώ»

Μήνυμα του 112 για τη μεγάλη φωτιά κοντά στον Ναύσταθμο της Σούδας στα Χανιά - «Απομακρυνθείτε από την περιοχή»

Άνοιξη δυο ταχυτήτων με 30άρια στην Κρήτη και μόλις 6 στην Καστοριά: Αποπνικτική ατμόσφαιρα λόγω σκόνης

Αθλητής του MMA στη Μόσχα κλώτσησε ring girl και το πλήθος τον λίντσαρε – Τιμωρήθηκε με ισόβιο αποκλεισμό

Κωνσταντίνος Μπογδάνος: Με ενδιαφέρει η επιστροφή στο επάγγελμά μου

Διεθνή Χρηματιστήρια: Εν αναμονή των αποτελεσμάτων Αμερικανικών εταιρικών κολοσσών και του ευρωπαϊκού δείκτη προμηθειών