Γιώργος Λιανός για Survivor: Θα δούμε παίκτες που δεν τους έχουμε στο μυαλό μας

20:46 - 29/11/2022

“Δεν θέλω να είμαι κοντά στους παίκτες και αυτός είναι ο λόγος που δεν κάνω και παρέα” δήλωσε ο Γιώργος Λιανός. Ο Γιώργος Λιανός μίλησε στο Πρωινό μας και στην Κατερίνα Νινιού για τις προετοιμασίες για το Survivor All Star κι όσα αναμένεται να δούμε. «Κάνουμε εργομετρικά τεστ για να δούμε ότι είμαστε αρχικά όλοι ... Περισσότερα To άρθρο Γιώργος Λιανός για Survivor: Θα δούμε παίκτες που δεν τους έχουμε στο μυαλό μας δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Survivor: Ο Λιανός έριξε τη… βόμβα – «Θα δείτε παίκτες που δεν τους έχετε στο μυαλό σας» [βίντεο]

Survivor: «Δεν θέλω να είμαι κοντά στους παίκτες και αυτός είναι ο λόγος που δεν κάνω και παρέα» δήλωσε ο Γιώργος Λιανός. Ο Γιώργος Λιανός μίλησε στην εκπομπή «Πρωινό μας» και στην Κατερίνα Νινιού για τις προετοιμασίες για το Survivor All Star κι όσα αναμένεται να δούμε. «Κάνουμε εργομετρικά τεστ για να δούμε ότι είμαστε […] Το άρθρο Survivor: Ο Λιανός έριξε τη… βόμβα – «Θα δείτε παίκτες που δεν τους έχετε στο μυαλό σας» [βίντεο] εμφανίστηκε πρώτα στο Ελεύθερος Τύπος.

Διαβάστε το στο eleftherostypos.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Ο Όσκαρ Πιστόριους χαμογελαστός και αδυνατισμένος: Οι πρώτες φωτογραφίες μετά την αποφυλάκισή του

Τζόκερ κλήρωση 2744: Οι τυχεροί αριθμοί σήμερα

Η NASA κατέγραψε το φαινόμενο αφρικανικής σκόνης «Minerva Red» στην Ελλάδα - 36,5 βαθμοί στα Φαλάσαρνα

Άρσεναλ – Τσέλσι 5-0: Επιβλητική νίκη και ξανά στο +3 στην κορυφή της Premier League οι «κανονιέρηδες»

Η αφρικανική σκόνη τον ενέπνευσε - Φόρεσε την κελεμπία του και βγήκε στους δρόμους της Καλαμάτας

Survivor 2024: Αποχώρησε και ο Σάββας Γκέντσογλου μετά τον Αλέξη Παππά και τον Τζέιμς Καφετζή