Κιβωτός του Κόσμου: Άλλαξε ονομασία και λογότυπο η επίσημη σελίδα της ΜΚΟ – Η ανακοίνωση

22:26 - 03/12/2022

Κιβωτός του Κόσμου: Οι διαχειριστές της σελίδας της ΜΚΟ στο διαδίκτυο ανακοίνωσαν τις αλλαγές στην ονομασία To άρθρο Κιβωτός του Κόσμου: Άλλαξε ονομασία και λογότυπο η επίσημη σελίδα της ΜΚΟ – Η ανακοίνωση δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κιβωτός του Κόσμου: Άλλαξε το όνομα και το λογότυπο των social media της ΜΚΟ

Οι διαχειριστές αναφέρουν σε ανάρτησή τους ότι «η συγκεκριμένη σελίδα δεν έχει καμία σχέση με το προσωρινό Δ.Σ. της Κιβωτού του Κόσμου»

Διαβάστε το στο news.gr

Κιβωτός του Κόσμου: Άλλαξε ονομασία και λογότυπο – Πως μετονομάζεται

Η Κιβωτός του Κόσμου άλλαξε όνομα και λογότυπο στην επίσημη σελίδα της στα social media. Όπως ενημέρωσαν με σχετική τους ανακοίνωση οι διαχειριστές της σελίδας της δομής, η σελίδα μετονομάζεται προσωρινά από «Κιβωτός του Κόσμου» σε «Υποστηρικτές της Κιβωτού». «Η ονομασία και το λογότυπο της ομάδος μόλις άλλαξε προσωρινά διότι η συγκεκριμένη σελίδα δεν έχει […]

Διαβάστε το στο irafina.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Μέγκι Ντρίο: «Τους έπιασα στα πράσα στο εξοχικό μου στη Χαλκιδική – Δούλευαν μαζί και τα λέγανε με άλλη γλώσσα»

Σωτήρης Κοντιζάς: Η απουσία του κριτή από το MasterChef – «Δεν είμαστε όλοι καλά, δεν ακολούθησε τις οδηγίες»

6 trends από τα 90’s που έχουν πάλι την προσοχή μας

Βάσω Γουλιελμάκη για την κόρη της: «Μου σχολίασε ότι είμαι η πιο ταλαντούχα μαμά του κόσμου, με ανέβασε στα ουράνια»

Ιωάννα Μαλέσκου: «Δεν έχω να πω κάτι γι’ αυτά που λέει ο Δημήτρης Ουγγαρέζος, γενικώς δε με επηρεάζει τίποτα»

Ελίνα Ακριτίδου: Ο γιος της ενηλικιώθηκε – Η τρυφερή ανάρτηση για τον 18χρονο Νικόλα