Ράνια Τζίμα: Ένταση στο δελτίο ειδήσεων Mega – «Δεν θα μου πείτε πώς θα κάνω τη δουλειά μου»

21:28 - 13/12/2022

Στο κεντρικό δελτίο ειδήσεων του Mega μίλησε ο κος, Δημητρακόπουλος, δικηγόρος της Εύας Καϊλή.  Η Ράνια To άρθρο Ράνια Τζίμα: Ένταση στο δελτίο ειδήσεων Mega – «Δεν θα μου πείτε πώς θα κάνω τη δουλειά μου» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ενοχλημένη η Ράνια Τζίμα: «Δεν θα μου πείτε πώς θα κάνω τη δουλειά μου»

Καλεσμένος στο δελτίο ειδήσεων του Μega βρέθηκε ο δικηγόρος της Εύας Καϊλή, Μιχάλης Δημητρακόπουλος με τη Ράνια Τζίμα και τον Γιάννη Πρετεντέρη να του απευθύνουν ερωτήσεις πάνω στο θέμα των ημερών. Tη στιγμή που του ζητήθηκε να απαντήσει σχετικά με τα χρήματα και το πώς βρέθηκαν στο σπίτι της Εύας Καϊλή, υπήρξε ένταση στον αέρα […] The post Ενοχλημένη η Ράνια Τζίμα: «Δεν θα μου πείτε πώς θα κάνω τη δουλειά μου» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

MasterChef: Αυτός είναι ο παίκτης που δεν κατάφερε να μπει στην τελική δεκάδα

Νίκος Συρίγος για Δημήτρη Παπανώτα: «Ήταν ορθή η απόφαση του Στέφανου Κασσελάκη, θεωρώ ότι και ο ίδιος έχει μετανιώσει»

Νικόλαος – Τατιάνα Μπλάτνικ: Η τελευταία κοινή δημόσια εμφάνιση πριν την ανακοίνωση του διαζυγίου

Σάκης Τανιμανίδης: Η δημόσια ερωτική εξομολόγηση στη Χριστίνα Μπόμπα

Φοράς make up όταν γυμνάζεσαι; Αυτές είναι οι συνέπειες που χρειάζεται να γνωρίζεις 

Ιωάννα Τούνη – Δημήτρης Αλεξάνδρου: Βραδινή έξοδος για το ζευγάρι – Φωτογραφίες